Çocuk / İnsan ticareti

Adrenokrom dışında. Crispr bir gen düzenleme şirketidir ve insanları meta geni kullanarak bir süper insan ordusu oluşturmak için kullanıyor olabilir. Bu konuda açık fikirli olun, çünkü bu konuda bilgi olmayacak çünkü internet sansürlendi ve bunu haberlerde söylemeyecekler. Metajen biyostresin – kimyasal, radyoaktif ya da her neyse – kaynağını aldığı ve potansiyel felaketi “genetik değişim” için bir katalizöre dönüştürdüğü için “kendiliğinden kromozomal yanma” gerçekleşir ve bu da insanüstü yeteneklerle sonuçlanır.

Gönderen … DonkeiesKnuckles55
[comments]

“Çocuk / İnsan ticareti” üzerine 14 yorum

1. Rize merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 23-09-2020 21:17:48

2. Yalova merkezden ben ziya. Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:18:38

3. Karabük merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-10-2020 13:27:29

4. Tokat merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, saolun 13-10-2020 18:36:49

5. Bilecik dan kimler var. Çocuk / İnsan ticareti . Selamlar paylaşım yeminle çok iyi, saolun , Emine – 142

6. Bu konu : ” Çocuk / İnsan ticareti ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 329

7. Tokat dan kimler var. Çocuk / İnsan ticareti . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 356

8. Şırnak dan kimler var. Çocuk / İnsan ticareti . Merhabalar sayfanız valla çok güzel, teşekkürler , Emine – 474

Yorum yapın