SS: Dün gece çocuk vergi kredisi için banka hesap bilgilerini eklemeye çalıştım – bir ID.me hesabı kurmamı istediler. Bu yüzden bir tane kurmaya gittim ve adamım, tüm süreç oldukça kabataslak!

Önce fotoğraflı kimliğimin canlı kopyalarını istediler. Tarayıcı tabanlıydı ve cehennem gibi kabataslak görünüyor. Bunu bir kez geçtikten sonra, sizi garip bir renk formatında bir selfie çekmenizi sağlayan bir biyometri sayfasına götürürler ve her şeyden çok soyut bir resim oluşturucuya benziyor. Bu işe yaramayınca görüntülü aramamı istediler ve bununla ilgili değildim bu yüzden sanırım çekleri göndermelerini bekleyeceğim.

Bu sistemin neden IRS sistemlerinde kullanılandan çok garip ve çok farklı göründüğüne dair bir fikriniz var mı?

Gerçekten bir kez yetiştirildiğini duymamış diğer insanlarla bunu tartışmayı çok isterim, bu yüzden bu konuda yayınladım.

55 Comments

1. Merhaba herkese sayfa valla güzel, twitter da paylaştım

2. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 08-07-2021 13:22:26

3. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , hatice – 351

4. Trabzon merkezden ben emin. Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 08-07-2021 13:22:30

5. Yalova merkezden ben memo. Merhabalar siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2021 13:26:52

6. Gümüşhane dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 45

7. Samsun dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım , – 449

8. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 08-07-2021 13:33:31

9. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 83

10. Hatay merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım 08-07-2021 13:39:56

11. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 287

12. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, şukuladım

13. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

14. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

15. Bitlis merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 08-07-2021 13:45:14

16. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım 08-07-2021 13:45:18

17. Giresun dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Slm siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 419

18. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 84

19. Adana merkezden ben ahmet. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-07-2021 13:49:32

20. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 279

21. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 08-07-2021 13:54:03

22. Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 08-07-2021 14:01:31

23. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-07-2021 14:14:51

24. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, tebrikler 08-07-2021 14:17:03

25. Selamlar sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 184

27. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 433

28. Amasya dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 454

29. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 254

30. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 11-07-2021 04:23:39

31. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 487

32. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 450

33. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, şukuladım

34. Erzincan merkezden ben emin. Merhaba sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-07-2021 13:54:13

35. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

36. Mersin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun 15-07-2021 08:24:56

37. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun

38. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 352

39. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden güzel, tebrikler , gaye – 175

40. Karaman dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, teşekkürler , gaye – 31

41. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 19:32:52

42. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 21:33:08

43. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 172

44. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 05-08-2021 17:24:10

45. Diyarbakır dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Merhaba sayfanız süper ötesi iyi, tebrikler , banu – 298

46. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Slm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 273

47. Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

48. Eskişehir merkezden ben ahmet. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım 17-08-2021 02:55:46

49. Çankırı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:28:35

50. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla iyi, sağolun , banu – 80

51. Osmaniye dan kimler var. Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me . Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 121

52. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, sağolun , ziya – 440

53. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

54. Bu konu : ” Çocuk Vergi Kredisi kimlik doğrulamasında çılgın süreç – ID.me ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 354

Write A Comment