Çocuklar, sanırım anladım

Tamam, beni dinle.

Evren Büyük Patlama ile başladı.

Big Bang, maddeyi her yöne dışa doğru harekete geçirdi. “Zaman” veya daha spesifik olarak: “Zaman Çizelgeleri” nin her yöne doğru dışa doğru hareket ettirilmesi durumunda ne olur?

Bir piyano akorlarını hayal ediyorum, bir tuşla diğeri arasında sonsuz sayıda tel var. Ancak bu piyano akla gelebilecek her boyutta mevcuttur. Mükemmel sağlam bir kürenin merkezi nerede? Piyanonun kalbi nerede. Ve her biri sınırsızca sınırsız dizeleri dış kabuğa kadar uzanıyor.

Bu dizeler bizim “Zaman Çizgilerimiz” dir.

Şimdi, mevcut modelimizde olduğu gibi malzeme evrensel yapı, bizim (burada yeni bir kelime olacak) timerial evrensel yapı muazzam büyüklükteki kümelerden ve üstkümelerden oluşur. Her biri arasındaki fark TIMESTRING, birinden hemen diğerine minik, zar zor farkedilir; büyük bir test grubu tanıtana kadar.

Nelson Mandela, 2013 yılında evinde öldü. SHIT TON insan 1980’lerde hapishanede öldüğünü hatırlıyor. Çok yakın TIMESTRING o yaptı. Ruhlarını tam olarak kireçlenmemiş olanları hatırlar. Mandela’yı hatırlamak için biraz genç olmama rağmen “Chick-Fil-A” nın “Chic-Fil-A” olarak yazıldığını, “k” olmadan hatırlıyorum. Şaka yapardık: “Gitmek istiyorum Şık (Fransızca anlamı) -Fil-A? Şehirdeki en mutlu yer. Çok modern. “Şık” kelimesi doğru bir şekilde yazılmışsa, bu şaka nasıl bir anlam ifade eder?

Büyük Hadron Çarpıştırıcısı, 2010 yılında ilk yüksek ivmeli parçacık çarpışmasını yaptı … aynı yıl “Mandela Etkisi” terimi üretildi. Büyük Hadron Çarpıştırıcısı, testlerinin yoğunluğunun artması nedeniyle Higgs Boson parçacığının keşfinde etkili oldu … Hmmm … 2012 … Dünyamızın ne zaman sona ermesi gerektiğini hatırlıyor musunuz?

Ya yaptıysa?

… SpecSanders tarafından gönderildi
[comments]

“Çocuklar, sanırım anladım” üzerine 23 yorum

1. Karabük merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 07-08-2020 01:11:26

2. Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 02:29:09

3. İstanbul merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 01-09-2020 10:21:10

4. Eskişehir merkezden ben mehmet. Mrb web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 10-09-2020 04:46:12

5. Trabzon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım 10-09-2020 13:28:41

6. Mardin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 15:30:39

7. Isparta merkezden ben banu. Mrb paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:33:32

8. Bu konu : ” Çocuklar, sanırım anladım ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 195

9. Bu konu : ” Çocuklar, sanırım anladım ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 94

10. Kırşehir dan kimler var. Çocuklar, sanırım anladım . Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 496

Yorum yapın