https://en.wikipedia.org/wiki/Multisystem_inflamatuar_syndrome_in_children 4-11 yaş arası çocukların COVID-19’dan ciddi hastalık riski altında olmadığı iyi bilinmektedir, ancak bu, “uzun süreli” ve Delta varyantı ile birlikte ve tıbbi durum nedeniyle aşı alamamış olanlar ve aşı yaptıranlar hakkında endişe duymaktadır. kemoterapi, onları COVID-19’a karşı aşılamayı ve maske takmaya devam etmeyi haklı çıkarmak için kullanılıyor.

…BorisX5 tarafından gönderildi
[comments]

Author

52 Comments

1. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 281

2. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 1

3. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 172

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 226

5. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 61

6. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 490

7. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 321

8. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 361

9. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 423

10. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 09-07-2021 05:02:26

11. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 279

12. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun

14. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, saolun , ali – 183

15. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler

17. Hatay merkezden ben Emine. Mrb sayfan inanki güzel, teşekkürler 15-07-2021 02:33:58

18. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. Yalova dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Merhaba paylaşım cidden güzel, face de paylaştım , hatice – 337

20. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, sağolun

21. Kahramanmaraş dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Slm siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 327

22. Samsun dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 168

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok güzel, saolun , Gürbüz – 486

24. Kırklareli dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Slm web siteniz valla hayran edici, saolun , emin – 365

25. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-07-2021 21:15:56

26. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım

27. Uşak merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun 04-08-2021 15:12:57

28. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 23:10:16

29. Bartın merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, teraziye tıkladım 05-08-2021 02:45:11

30. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 103

31. Merhabalar paylaşımınız inanki iyi, linkedinde paylaştım

32. Selamlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

34. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 05:58:11

35. Düzce dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Selam web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 497

36. Kastamonu merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, face de paylaştım 25-08-2021 06:29:13

37. Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler

38. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 30-08-2021 20:12:13

39. Kahramanmaraş merkezden ben . Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:31:01

40. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 427

41. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler 01-09-2021 01:34:15

42. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 393

43. Aksaray merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 03-09-2021 07:34:53

44. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 184

45. Kırklareli dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 130

46. Çorum dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 1

47. Çanakkale dan kimler var. “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 366

48. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

49. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 158

50. Bu konu : ” “Çocuklarda çoklu sistem inflamatuar sendromu” ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 86

Write A Comment