“İngiltere, Olası Coronavirüs-Bağlantılı Kawasaki-[Like] Çocuklarda Hastalık | Bloomberg”

https://www.youtube.com/watch?v=0EnZt3V1PiA

“Çocuklarda Nadir Coronavirüs Komplikasyonunda Yeni Uyarı | NBC Nightly News”

https://www.youtube.com/watch?v=NIuIroDcvio

Bu Kawasaki gibi bir şey olarak kabul edilir, ancak kesinlikle farklıdır. Belirtiler şunları içerir:

5G okullara sunuldukça ve onlara yeni deneysel aşı verildiğinde bu sorunların ne kadar kötüleşebileceğini hayal edin.

“Covid-19 enfeksiyonlarının prevalansı daha yüksek olan Kuzey İtalya bölgesinde [and a new 5G rollout] çocuk doktorları vakalarda beklenmedik bir artış gördü “

Ayrıca “rahat bir ilişki” [with COVID] başka bir deyişle, hala test edemeyen pozitif test yapmayan çocuklar oldu.

Bill Gates, Stephen Colbert’i satma röportajında, bir sonraki aşama planlarının biyo-terörizmi içerdiğini kabul ediyor. Ancak gerçek teröristlerin kim olduğunu biliyoruz ve okullarda ve ülke genelinde 5G’ye izin verirseniz, onlara bu terörizmi daha etkili bir şekilde yürürlüğe koymaları için araçlar verdiniz. EMF zehirine karşı bağışıklık olmayacaktır.

Author

96 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun

2. Yozgat merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler 04-05-2020 17:41:23

3. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, sağolun 10-05-2020 15:03:38

5. Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-05-2020 18:43:13

7. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. İstanbul merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:07:17

9. Bitlis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, saolun 14-05-2020 09:07:20

10. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi harbiden çok iyi, sağolun 14-05-2020 09:07:23

11. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:07:28

12. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-05-2020 15:52:50

14. Konya merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 12:49:05

15. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

16. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

18. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 13-06-2020 18:17:29

19. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 07:59:29

20. Muş merkezden ben ziya. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 30-06-2020 04:18:11

21. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

22. İstanbul merkezden ben ziya. Mrb siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 06-07-2020 00:27:35

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Denizli merkezden ben banu. Merhaba sayfa valla iyi, saolun 07-07-2020 00:31:48

25. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

26. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-07-2020 16:02:50

27. Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

28. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-07-2020 21:30:46

29. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler 10-08-2020 07:53:57

30. Zonguldak merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2020 14:34:19

31. Denizli merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-08-2020 02:16:46

32. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 03-09-2020 09:21:22

33. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 03-09-2020 17:46:15

34. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 11-09-2020 11:11:35

35. Samsun merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım 27-09-2020 04:40:50

36. Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

37. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

38. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

39. Hakkari merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım 10-10-2020 05:14:28

40. Kilis dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Slm sayfanız inan ki çok iyi, sağolun , banu – 297

41. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

42. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-10-2020 02:57:48

43. Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

44. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 423

45. Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, tebrikler

46. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler 10-11-2020 15:29:28

47. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok güzel, tebrikler

48. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

49. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 480

50. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 119

51. Trabzon dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Selamlar paylaşım inanki hayran edici, sağolun , ziya – 36

52. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , Aylin – 455

53. Mrb paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

54. Diyarbakır dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 355

55. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 224

56. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun , Aylin – 159

57. Bingöl dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 418

58. Düzce merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 03:18:02

59. Kars dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 149

60. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 60

61. Kilis dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Merhaba herkese paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 72

62. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 443

63. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden iyi, sağolun , ali – 433

64. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 326

65. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

66. Mrb bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

67. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 288

68. selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım

69. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım

70. Çankırı dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 86

71. Bayburt dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 256

72. Kars dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 370

73. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, tebrikler , ali – 41

74. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 424

75. Diyarbakır dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 335

76. Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım

77. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-04-2021 06:42:31

78. Selam paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

79. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-04-2021 17:51:54

80. Kırıkkale dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 136

81. Bu konu : ” “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 66

82. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Selam herkese siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 65

83. Diyarbakır dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . Slm web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 125

84. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. “Çocuklarda Kawasaki Benzeri Hastalık” “Bunun COVID-19 ile bağlantılı olduğundan emin değiliz” Bu yeni 5G hastalıklarının kapsamına girecek mi? . selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 65

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link