Herkese merhaba, bu benim ilk yazım Reddit’in nasıl çalıştığını bilmiyorum ama gece geç saatlerde herkesin gönderisini okumayı seviyorum. Her neyse, sosyal medyada dolaşan “#savechildren” i hatırlıyor musunuz? Pekala, seçim olurken şaka olarak bir gönderi yaptım “Biden’e oy verirseniz, çocukları kurtarın gönderilerini artık görmek istemiyorum!” Kesinlikle zaman çizelgemde HİÇBİR yerde görmedim. Pedofili bir cinsel yönelim haline gelirse, bir pedofile oy verirse birini öldüreceklerine yemin edenler gibi! Ben sadece komik bir şey fark ettim.

… v-katie tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Bingöl merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-11-2020 14:44:24

2. Şırnak merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 22-11-2020 15:27:15

3. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 22-11-2020 20:25:08

4. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 341

5. Isparta merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-11-2020 11:54:11

6. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 388

7. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 04-12-2020 20:09:08

8. Düzce dan kimler var. “Çocukları kurtarmak” . Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 459

9. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 166

10. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, şukuladım 10-12-2020 05:52:16

11. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 250

12. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 109

13. Erzurum dan kimler var. “Çocukları kurtarmak” . Mrb sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 58

14. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 21-12-2020 19:00:17

15. Antalya merkezden ben Hasan. Selamlar siten süper ötesi iyi, teşekkürler 23-12-2020 19:53:38

16. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 88

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 480

18. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 427

19. Mardin dan kimler var. “Çocukları kurtarmak” . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler , – 344

20. Selam herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Mardin dan kimler var. “Çocukları kurtarmak” . Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 296

22. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 17-01-2021 01:36:43

23. Merhabalar web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun

24. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, şukuladım , memo – 102

25. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 438

26. Bu konu : ” “Çocukları kurtarmak” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 134

27. Van dan kimler var. “Çocukları kurtarmak” . Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, tebrikler , banu – 442

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link