Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu?

Bunu “ah kimse uyumuyor ve insanları bilgilendirmek için hiçbir şey yapmamalıyız” olarak düşünmeyin. Öğretmenlere itaat etmenin bir erdem olduğuna hiç inanmadım ve her zaman çoğu çocuğun yanımda olduğunu düşündüm. sahip olduğum öğretmenlerin çoğu kontrol düşkünüydü ve geriye dönüp bakıyordu, bence çocuklar öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğuna inanıyorlardı. Bir kez teneffüs bittiğinde biraz daha uzun bir oyun oynadığımı hatırlıyorum ve çocuklardan biri bana gerçekten kızdı. Bir şeylerin olduğunu açıkladım ve onu kurtaramadım ve “hayır, sadece daha fazla oynamak istiyorsun” dedi. Okulun takviminin kesinlikle aşılandığını düşünen herhangi bir çocuk, Sahip olduğum başka bir hikaye var Sınıfta baş belasının bana söylediği gibi, artık oyuna girmesi için oyun getiremeyeceğin bir kuraldı ve onları içeri soktum, seni boktan değilim. Benim için sorun çıkartabilirdi, ama bana söylemenin doğru olduğunu düşünebilirdi.

“Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu?” üzerine 73 yorum

1. Aydın merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 22-06-2020 11:38:35

2. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-07-2020 00:29:10

3. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-07-2020 01:53:57

4. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 23-08-2020 02:34:51

5. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 31-08-2020 05:06:02

6. İstanbul merkezden ben banu. Slm sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım 08-09-2020 12:18:06

7. Zonguldak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 09-09-2020 02:22:41

8. Osmaniye merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, şukuladım 15-09-2020 16:36:32

9. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-09-2020 04:52:05

10. Giresun merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 03-10-2020 00:23:15

11. Niğde merkezden ben ahmet. Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-10-2020 09:40:12

12. Mersin merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 09:46:12

13. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 21-10-2020 09:54:41

14. Erzincan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 21-10-2020 09:57:29

15. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 189

16. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 202

17. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 160

18. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 264

19. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-10-2020 13:29:23

20. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 499

21. Isparta merkezden ben ali. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 23-10-2020 13:44:06

22. Adana dan kimler var. Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? . Selamlar paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 381

23. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki iyi, sağolun , ziya – 252

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle güzel, saolun , ali – 447

25. Malatya dan kimler var. Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 223

26. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 206

27. Bartın merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım 23-10-2020 14:39:38

28. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, şukuladım 23-10-2020 14:55:10

29. Gümüşhane dan kimler var. Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? . Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, saolun , Aylin – 483

30. Ardahan merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 23-10-2020 23:42:58

31. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 175

32. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-10-2020 00:06:13

33. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , hatice – 186

34. Muğla dan kimler var. Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? . Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 495

35. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 496

36. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 39

37. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 64

38. Bu konu : ” Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 47

39. Ağrı dan kimler var. Çoğu çocuk öğretmenlere itaat etmenin erdemli bir şey olduğunu düşünüyor mu? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun , ali – 222

gaye için bir cevap yazın Cevabı iptal et