Çoğu insan npc’dir ve sadece moda olanı takip eder ve sadece yüzey temelli düşünme becerilerine sahip gibi görünür. Odaya girer girmez negatif enerjilerini hissedebilirsiniz. Beni çıldırtıyor çünkü onlarla senaryo dışına çıkmaya çalışırsanız, size komik bakarlar ya da çıldırırlar ve tartışmak isterler. Tanrı korusun, bir konu hakkında özgün bir fikriniz var. Günümüzde neredeyse bir ruhu ya da başka bir şeyden yoksun görünen bu insanlardan giderek daha fazlası var. Bu insanlar bir markette olduğu gibi sürekli olarak yolunuza çıkacaklar veya sizi kesecekler ama neredeyse onlara çarpıyormuşsunuz gibi davranacaklar. Otoparkın ortasında arabaları bırakacaklar. Garsonlar için kaba davranın. Birçoğunu gözlerinde görebilirsiniz. Onlarla tanışmadan önce öyle olduklarını söyleyebilirsin.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 486

2. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Kastamonu dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, saolun , Hasan – 173

6. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. Slm web siteniz inanki iyi, tebrikler , mehmet – 303

7. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 212

8. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 119

9. Muş merkezden ben emin. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:38:47

10. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 448

11. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım

12. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler

13. Gaziantep merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 21-12-2020 20:05:45

14. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

15. Afyon dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 130

16. Kayseri dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 495

17. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım

18. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

19. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 230

20. Yozgat dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 278

21. Mardin dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Selam herkese sayfa harbiden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 237

22. Nevşehir dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Mrb web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , gaye – 74

23. Ardahan merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 21:31:17

24. Gümüşhane dan kimler var. Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor . Merhaba paylaşım vallaha iyi, şukuladım , memo – 320

25. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 483

26. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

27. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 01-02-2021 05:32:55

28. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 85

29. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler

30. Bu konu : ” Çoğu insan npc ve bu beni deli ediyor ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 306

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link