Sorum şu ki, eğer böyle bir yetenekleri varsa ve çoğunluk böyle bir yeteneğe sahip olduklarını kabul ediyorlarsa, neden insanlar insanlığı telepati (zihin kontrolü) ile kontrol ettiklerine inanmıyorlar?

İşte senin için bir komplo. Bu görüşü UFO’nun büyük alt bölümünde yayınlamayı deneyin ve benim gibi bir yasakla karşılaşacaksınız. Birisi bu görüşü sansürlüyor gibi görünüyor …

33 Comments

1. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 139

2. Çorum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, şukuladım 10-05-2021 19:53:16

3. Selam sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 191

5. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 114

6. Sinop merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun 18-05-2021 00:57:04

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 199

8. Şanlıurfa dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . selamun aleyküm sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 402

9. Balıkesir dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun , memo – 370

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 55

12. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

13. Afyon merkezden ben memo. Selam sayfa valla mükemmel, face de paylaştım 18-06-2021 13:29:36

14. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım , ali – 452

16. Tunceli merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-07-2021 19:37:55

17. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. Mersin dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . Merhaba sayfan yeminle iyi, linkedinde paylaştım , – 384

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Slm siten inanki iyi, sağolun , Gürbüz – 490

20. İstanbul dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler , gaye – 19

21. Aksaray dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . Merhaba herkese web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 17

22. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Slm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 34

23. Van dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ali – 161

24. Uşak merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, sağolun 23-08-2021 22:50:46

25. Bursa dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 217

26. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

27. Çorum dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, saolun , – 150

28. Sivas dan kimler var. Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 352

29. Uşak merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-09-2021 19:25:18

30. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , doruk – 128

31. Bu konu : ” Çoğu insan, uzaylıların telepatik yetenekleri olan zihin kontrolü yeteneğine sahip olduğu konusunda hemfikirdir … ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 409

Write A Comment