Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı

Sadece ne kadar beyinleri yıkanmış ve aptal olduklarını göstermeye gider. Eleştirel düşünme konusunda o kadar yoksundurlar ki, meşru bir şekilde otoritenin / gücün güvenilirliğe eşit olduğuna inanırlar. Bir keresinde babama seçkinlerin planlarını açığa vuran bazı şeyler göstermiştim ve o, büyük bir haber organizasyonundan gelen “haber” tanımıyla “aslında gerçek haber olmadığı” gerekçesiyle bunu tamamen reddetti. Kelimenin tam anlamıyla “haber” in sadece TV’de gördüğünüz bir şey olduğunu ve alternatif bilgi kaynaklarının “gerçek haber olmadığını” düşünüyor.

Bu salaklara sadece lol. Kendilerine geleni hak ediyorlar.

gönderen … hardcore_gamer1
[comments]

“Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 95

2. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-02-2021 17:35:23

3. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 373

4. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 05:20:31

5. Adana dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 389

6. Batman dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 23

7. Antalya merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 02:25:15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link