Sadece ne kadar beyinleri yıkanmış ve aptal olduklarını göstermeye gider. Eleştirel düşünme konusunda o kadar yoksundurlar ki, meşru bir şekilde otoritenin / gücün güvenilirliğe eşit olduğuna inanırlar. Bir keresinde babama seçkinlerin planlarını açığa vuran bazı şeyler göstermiştim ve o, büyük bir haber organizasyonundan gelen “haber” tanımıyla “aslında gerçek haber olmadığı” gerekçesiyle bunu tamamen reddetti. Kelimenin tam anlamıyla “haber” in sadece TV’de gördüğünüz bir şey olduğunu ve alternatif bilgi kaynaklarının “gerçek haber olmadığını” düşünüyor.

Bu salaklara sadece lol. Kendilerine geleni hak ediyorlar.

gönderen … hardcore_gamer1
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 95

2. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-02-2021 17:35:23

3. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 373

4. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

5. Hatay merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa valla hayran edici, teşekkürler 19-02-2021 06:17:15

6. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 05:20:31

7. Adana dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 389

8. Batman dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 23

9. Antalya merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 02:25:15

10. Muş dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . Selamlar paylaşımınız cidden mükemmel, saolun , mehmet – 352

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, saolun , elif yılmaz – 291

12. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

13. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler

14. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 364

15. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım 17-03-2021 22:53:01

16. Siirt dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 414

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 116

18. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 288

19. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-04-2021 17:19:10

20. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 467

21. Bingöl merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun 24-04-2021 12:37:43

22. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Muş merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-05-2021 23:54:23

24. Bu konu : ” Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , hatice – 166

25. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

27. Erzurum dan kimler var. Çoğu insanın blogları veya küçük siteleri “gerçek haber” olarak görmemesi acıklı . Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, saolun , mehmet – 422

28. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba web siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 07-06-2021 14:43:20

29. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link