Kategoriler
Genel

Çoğu insanın hala noktaları birleştirememesi ve büyük komployu görememesi benim için inanılmaz – Çin 21. yüzyılın süper gücü olarak seçildi ve Amerika kontrollü bir yıkımdan geçiyor.

Evet, tam da bu zamanda, dünya gezegeninde durduğunuz noktada hayatın çok tatlı olduğunun farkındayım. Her şey huzurlu.

Ama birkaç yıl içinde böyle olmayacak. Amerikalılar liderlerinin neden Amerikan kültürünün ucuz oyuncak satın alma ve twerking için akılsız bir fosseptik haline gelmesine neden olduğunu öğrenmek üzereler.

Çünkü zeki insanları çevrede tutmayı planlamıyorsanız, nüfusun popülasyonuna gerek yoktur.

Çinli çocukların ne yaptığını bilmek ister misiniz? Matematik ve çoklu dil öğrenmek. Bu arada çocuğunuz ot içiyor ve Tik Tok (ironik bir Çin gözetim uygulaması) üzerinde kıçını sallıyor.

“Çoğu insanın hala noktaları birleştirememesi ve büyük komployu görememesi benim için inanılmaz – Çin 21. yüzyılın süper gücü olarak seçildi ve Amerika kontrollü bir yıkımdan geçiyor.” için 5 yanıt

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-06-2020 08:23:46

selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir