Şimdiye kadar ülkede olup bitenleri takip eden çoğu insan, IG’deki bağımsız kaynakları takip etmek zorunda kaldı. Çoğu gazeteci bile değildi, sadece gördüklerini filme alan rastgele insanlardı. Şiddetin meydana geldiği bu şehirleri aradığınızda bunların hepsini görürdünüz. Bu devam ederken tüm mavi çek dergileri ya barışçıl protestolar söylemekle ya da onları tamamen görmezden gelmekle meşguldü. Sonra tepki geldi, sol görüşlü medya bir şey gördü (muhtemelen dahili anket verileri) ve şiddeti kabul etmek zorunda kaldılar.

Bugün bir şeyler değişti, bu isyanların ertesi sabah meydana geldiği bu şehirleri araştırdığınızda, sonuçlar, bağlamı sıfır olan yalnızca 6 saniyelik klipleri paylaşan mavi çek gazetecileri ile dolup taşıyor. Bu videolar, protestocuların polis tarafından avlanıyormuş gibi göründüğünü göstermek için kırpılmış, büyük olasılıkla bu tepkiye yol açmadan önce olanları kesip çıkarıyor. Dün gece protestocuların insanlara film çekmemelerini söyleyen videolarını görmemiz tesadüf değil (NYC & DC) Anlatıyı kontrol etmeye çalışıyorlar, protestocuların baskın yaptığı gerçeğini gizlemeye çalışıyorlar ve yıkılan restoranlar içeride insanlarla. Orada olduğunu saklamaya çalışıyorlar NYC’deki isyanlar tekrar dün gece.

Anlatıyı kontrol etmeye çalışıyorlar, onu tekrar “barışçıl protestolara” çevirmeye çalışacaklar “Çoğunlukla barışçıl” işe yaramayınca yeni sosyal medya planlarını oluşturdular ve hayata geçirdiler. “% 93 barışçıl” Şiddete giren tarafın aynı zamanda anlatıyı kontrol eden taraf olmasıyla ilgili korkunç bir şey var.

Author

67 Comments

1. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım

3. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 09:09:49

4. Slm paylaşım valla dikkat çekici, face de paylaştım

5. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 17-09-2020 15:26:57

7. Tunceli merkezden ben banu. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 21-09-2020 06:51:18

8. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz vallaha güzel, teşekkürler 25-09-2020 19:22:03

9. Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım

10. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler

11. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bitlis dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , – 243

13. Merhabalar siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Konya merkezden ben ali. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 19-10-2020 11:24:36

15. Hatay dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , gaye – 393

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. Mardin merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-11-2020 00:02:45

18. Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. Elazığ merkezden ben . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 16-11-2020 22:04:39

20. Van dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , – 197

21. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 406

22. Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 23-11-2020 22:09:53

23. Giresun dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Mrb siten yeminle güzel, saolun , memo – 59

24. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 355

25. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Selam siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 436

26. Bursa dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 481

27. Merhabalar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun

28. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 214

29. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

30. Mrb web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

31. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 346

32. Zonguldak dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 135

33. Yalova dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 75

34. Aksaray dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 76

35. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

37. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler 16-01-2021 17:44:56

38. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 389

39. Kars dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 395

40. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , emin – 59

41. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler

42. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

43. Uşak dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Selam sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , ziya – 247

44. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 303

45. Kütahya dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Merhaba siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 169

46. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

47. Elazığ dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Selamlar paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım , ali – 71

48. Sakarya merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-02-2021 23:24:56

49. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 465

50. Çankırı merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-02-2021 20:25:30

51. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Ardahan dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 22

54. Kayseri dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Slm web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 185

55. Bu konu : ” “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 445

56. Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım

57. Gümüşhane dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Selam sayfa yeminle iyi, saolun , banu – 362

58. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, saolun 01-04-2021 14:27:31

59. Kırşehir dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 291

60. Zonguldak dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , banu – 386

61. Elazığ dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 137

62. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun

63. Van merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-05-2021 19:26:53

64. Elazığ dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, facebookta paylaştım , ali – 277

65. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 367

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link