“Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim.

Şimdiye kadar ülkede olup bitenleri takip eden çoğu insan, IG’deki bağımsız kaynakları takip etmek zorunda kaldı. Çoğu gazeteci bile değildi, sadece gördüklerini filme alan rastgele insanlardı. Şiddetin meydana geldiği bu şehirleri aradığınızda bunların hepsini görürdünüz. Bu devam ederken tüm mavi çek dergileri ya barışçıl protestolar söylemekle ya da onları tamamen görmezden gelmekle meşguldü. Sonra tepki geldi, sol görüşlü medya bir şey gördü (muhtemelen dahili anket verileri) ve şiddeti kabul etmek zorunda kaldılar.

Bugün bir şeyler değişti, bu isyanların ertesi sabah meydana geldiği bu şehirleri araştırdığınızda, sonuçlar, bağlamı sıfır olan yalnızca 6 saniyelik klipleri paylaşan mavi çek gazetecileri ile dolup taşıyor. Bu videolar, protestocuların polis tarafından avlanıyormuş gibi göründüğünü göstermek için kırpılmış, büyük olasılıkla bu tepkiye yol açmadan önce olanları kesip çıkarıyor. Dün gece protestocuların insanlara film çekmemelerini söyleyen videolarını görmemiz tesadüf değil (NYC & DC) Anlatıyı kontrol etmeye çalışıyorlar, protestocuların baskın yaptığı gerçeğini gizlemeye çalışıyorlar ve yıkılan restoranlar içeride insanlarla. Orada olduğunu saklamaya çalışıyorlar NYC’deki isyanlar tekrar dün gece.

Anlatıyı kontrol etmeye çalışıyorlar, onu tekrar “barışçıl protestolara” çevirmeye çalışacaklar “Çoğunlukla barışçıl” işe yaramayınca yeni sosyal medya planlarını oluşturdular ve hayata geçirdiler. “% 93 barışçıl” Şiddete giren tarafın aynı zamanda anlatıyı kontrol eden taraf olmasıyla ilgili korkunç bir şey var.

““Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim.” üzerine 14 yorum

1. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 09:09:49

2. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 17-09-2020 15:26:57

3. Bitlis dan kimler var. “Çoğunlukla barışçıl” ayaklanmaları haber yapmak için yeni bir medya stratejisi fark ettim. . Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , – 243

4. Konya merkezden ben ali. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 19-10-2020 11:24:36

Yorum yapın