Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim

Bunu boyut için deneyin:

“Derin Devlet”, savunma organizması gibi davranan, değişiklikler yapıldığında mücadele eden büyük, bürokratik bir organizasyon olgusunu tanımlamanın yalnızca farklı bir yoludur. Bu kadar.

“Pizza Kapısı” ve Q-Anon’un insan ticareti, çocuk cinsel istismarı ve işkenceye karışan hükümet yetkilileri ve ünlülerle büyük bir grup olduğu iddialarının tümü asılsız, internete yayılan vahşi suçlamalar. Bunların hiçbiri için bir parça doğruluk yoktur. İnsanların itibarı paramparça oluyor ve birileri ya da bir grup insan muhtemelen bundan milyonlarca dolar kazanıyor. 50’li ve 60’lı yıllarda McCarthycilikte olanlara bakın, gerçekten de farklı değil.

GERÇEK olan, Amerika’yı daha da bölmek için sosyal medyanın Ruslar, Çinliler ve İranlılar da dahil olmak üzere yıkıcı güçler tarafından manipüle edilmesidir. Q-Anon’un saçmalığı aynı şeyi yaptığı ölçüde, aynı şeyi yapmakta suç ortağıdırlar. Sonunda, hepimiz kendi aşiretçi kamplarımızdan birbirimize bağırıyoruz ve demokrasinin kendisi saldırı altında.

Bu arada, çoğunlukla Wall Street ve bankacılık destekli çıkarların son derece zengin gerçek birliği kâr ediyor. Hisse senetlerini Facebook ve diğer teknoloji şirketlerinde alıp satıyorlar ve ekranlarımıza yapıştığımız için bir sosyal medya kuruluşuna bir reklam veya tıklama için her ödeme yapıldığında para kazanıyorlar.

Bütün bunlar, Donald Trump gibi kendini tanıtan habis bir narsistin anı durdurmasına izin verdi. İroni şudur ki, takipçilerinin onu “halkın bir adamı” olarak düşünmeleri, ancak gerçekte, yaklaşık beş veya altı büyük bankanın ve wall street firmasının aracı olduğu halde. Gerçekte varlıklı insanlara fayda sağlayan bir vergi indirimi dışında HİÇBİR ŞEY yapmadı ve zengin destekçilerinin ondan yapmasını istediği şey de buydu.

Bunu tartışmak için r / Komplo için saatler harcadığınızda ve en rastgele insanları bebek yemekle ya da ormanda masum çocukları tüfeklerle kovalamakla suçladığınızda, gerçek sorunu görmezden gelmek için doğru stratejiye giriyorsunuz. Kandırılıyoruz. Dikkatimiz dağılıyor. Bölünüyoruz. Yapmamız gereken şey, dizginlenmemiş kapitalizme karşı sesimizi yükseltmek ve düzenlenmemiş mali çıkarlar, yaşama ve biriktirme ücreti kazanmayı, küçük bir işletmeyi yönetmeyi ve Amerikan rüyasını yaşamayı zorlaştırıyor.

“Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim” üzerine 14 yorum

1. Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-09-2020 04:56:39

2. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun 02-10-2020 09:10:30

3. Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:39

4. Bartın dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 436

5. Malatya dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 175

6. Muğla dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhaba sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım , – 219

Yorum yapın