Bunu boyut için deneyin:

“Derin Devlet”, savunma organizması gibi davranan, değişiklikler yapıldığında mücadele eden büyük, bürokratik bir organizasyon olgusunu tanımlamanın yalnızca farklı bir yoludur. Bu kadar.

“Pizza Kapısı” ve Q-Anon’un insan ticareti, çocuk cinsel istismarı ve işkenceye karışan hükümet yetkilileri ve ünlülerle büyük bir grup olduğu iddialarının tümü asılsız, internete yayılan vahşi suçlamalar. Bunların hiçbiri için bir parça doğruluk yoktur. İnsanların itibarı paramparça oluyor ve birileri ya da bir grup insan muhtemelen bundan milyonlarca dolar kazanıyor. 50’li ve 60’lı yıllarda McCarthycilikte olanlara bakın, gerçekten de farklı değil.

GERÇEK olan, Amerika’yı daha da bölmek için sosyal medyanın Ruslar, Çinliler ve İranlılar da dahil olmak üzere yıkıcı güçler tarafından manipüle edilmesidir. Q-Anon’un saçmalığı aynı şeyi yaptığı ölçüde, aynı şeyi yapmakta suç ortağıdırlar. Sonunda, hepimiz kendi aşiretçi kamplarımızdan birbirimize bağırıyoruz ve demokrasinin kendisi saldırı altında.

Bu arada, çoğunlukla Wall Street ve bankacılık destekli çıkarların son derece zengin gerçek birliği kâr ediyor. Hisse senetlerini Facebook ve diğer teknoloji şirketlerinde alıp satıyorlar ve ekranlarımıza yapıştığımız için bir sosyal medya kuruluşuna bir reklam veya tıklama için her ödeme yapıldığında para kazanıyorlar.

Bütün bunlar, Donald Trump gibi kendini tanıtan habis bir narsistin anı durdurmasına izin verdi. İroni şudur ki, takipçilerinin onu “halkın bir adamı” olarak düşünmeleri, ancak gerçekte, yaklaşık beş veya altı büyük bankanın ve wall street firmasının aracı olduğu halde. Gerçekte varlıklı insanlara fayda sağlayan bir vergi indirimi dışında HİÇBİR ŞEY yapmadı ve zengin destekçilerinin ondan yapmasını istediği şey de buydu.

Bunu tartışmak için r / Komplo için saatler harcadığınızda ve en rastgele insanları bebek yemekle ya da ormanda masum çocukları tüfeklerle kovalamakla suçladığınızda, gerçek sorunu görmezden gelmek için doğru stratejiye giriyorsunuz. Kandırılıyoruz. Dikkatimiz dağılıyor. Bölünüyoruz. Yapmamız gereken şey, dizginlenmemiş kapitalizme karşı sesimizi yükseltmek ve düzenlenmemiş mali çıkarlar, yaşama ve biriktirme ücreti kazanmayı, küçük bir işletmeyi yönetmeyi ve Amerikan rüyasını yaşamayı zorlaştırıyor.

Author

65 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

2. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

3. Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Merhabalar siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-09-2020 04:56:39

6. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun 02-10-2020 09:10:30

7. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:39

8. Merhaba paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, sağolun

10. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım

12. Bartın dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 436

13. Malatya dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 175

14. Muğla dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhaba sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım , – 219

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Slm siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 188

16. Osmaniye dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhaba paylaşım vallaha güzel, saolun , ahmet – 419

17. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

18. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 11-11-2020 22:46:53

19. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 490

20. Karabük merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 23-11-2020 21:44:34

21. Karaman dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, tebrikler , memo – 375

22. Eskişehir dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 2

23. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, şukuladım

24. Edirne dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , gaye – 20

25. İstanbul dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , ali – 305

26. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 183

27. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 405

28. Balıkesir dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 311

29. Bitlis dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 77

30. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, şukuladım

31. Bitlis dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 219

32. Yalova dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 399

33. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten güzel, teraziye tıkladım , memo – 411

34. Bursa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 12-01-2021 02:02:30

35. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

36. Selam web siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

37. Yozgat dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 309

38. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 315

39. Bursa dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 331

40. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

41. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

42. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

43. Erzurum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 21-02-2021 17:12:45

44. Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-02-2021 15:32:39

45. Mrb web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

46. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

47. Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

48. Elazığ dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 20

49. Erzurum dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 374

50. Niğde merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 11:06:55

51. Bayburt merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 04-04-2021 10:44:58

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , Gürbüz – 9

53. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 98

54. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 99

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 138

57. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 6

58. Tokat merkezden ben ali. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-05-2021 20:44:32

59. Ordu dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , banu – 273

60. Balıkesir dan kimler var. Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim . Slm siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 279

61. Mardin merkezden ben emin. Slm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-05-2021 02:13:28

62. Bu konu : ” Çoğunlukla burada ve diğer sitelerde haftalarca gizlendikten sonra sadece düşüncelerim ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 418

63. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız valla iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link