Çoğunlukla postayla gönderilen bir seçim üzerinde büyük etkisi olabilecek bir sarsıntı için çok ilginç zamanlama.

Bu ilginç çünkü bir yıl içinde pek çok insanın postayla oy kullanacağı, yönetim USPS’nin üstüne koydu ki, tek yeterliliği olan biri, büyük bir Trump bağışçısı olmaları. En iyi ihtimalle bu, kazançlı USPS’yi özelleştirebilmek için dağıtmak için bir güç hareketidir. En kötüsü, Trump’ı iktidarda tutmak için seçmenleri haklarından mahrum bırakma girişimi.

“Çoğunlukla postayla gönderilen bir seçim üzerinde büyük etkisi olabilecek bir sarsıntı için çok ilginç zamanlama.” üzerine 19 yorum

1. Siirt merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-08-2020 11:39:18

2. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-08-2020 23:52:42

3. Kırklareli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 10:20:35

4. Bartın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:29

5. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 07-10-2020 22:38:27

Yorum yapın