Herkesin bu çöplük yangını ya da bir yılın bitmesini bekleyemeyeceğini söylediğini duyuyorum. İnsanlar sanki bir takvimdeki bir sayı sihirli bir şekilde döndüğü için hayat normale dönüyormuş gibi konuşuyorlar. Durumun böyle olmayacağını size söylemek için burada.

2020 oldukça berbat olsa da, bu korkunç yılın serpintilerinin çoğu görülmedi bile. Tahliyeler 2020’nin hemen hemen tamamında durduruldu, işsizlik haftada fazladan 600 dolar ödüyordu, Hükümet parası bazı işletmeleri ayakta tutuyordu.

Burada 2021 tahliye moratoryumları, Hükümet hızlanıp ödeme yapmadıkça, artan işsizlik tükenmedikçe ve eyalet işsizlik kasaları boş olmadıkça, daha fazla işletme kapanmayacak, daha fazla insan işsiz kalmadıkça olması gerektiği gibi sona erecek. Bir yıllık bir çöplük olmasına rağmen, olumsuz etkilerin çoğunu henüz yaşamadık.

Negatif olmak, yarın sabah uyanmayacağınızı ve her şeyin gerçek hayata geri dönmeyeceğini herkesin anlamasını istemek kadar çok anlamsız. Bu Valiler ve Belediye Başkanları, bu baskıcı ve etkisiz kilitlenmeleri sürdürdükçe işler yokuş aşağı gitmeye devam edecek.

… thesuppplugg tarafından gönderildi
[comments]

Author

26 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki güzel, şukuladım , Gürbüz – 379

2. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 402

3. Slm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , gaye – 365

5. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, saolun , Aylin – 415

6. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 259

7. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 143

8. Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

9. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 189

11. selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Çorum dan kimler var. Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 109

13. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak . merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 150

14. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 402

15. Merhaba paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

16. Sivas dan kimler var. Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak . Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 464

17. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 219

19. Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 15-03-2021 03:35:18

20. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 382

21. Denizli merkezden ben doruk. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-03-2021 15:41:49

22. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, saolun , Gürbüz – 339

24. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler , gaye – 11

25. Bu konu : ” Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler , ali – 463

26. Bilecik dan kimler var. Çoğunuz bunu muhtemelen biliyorsunuz ama 2021 daha iyi olmayacak . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 227

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link