Çoğunuz şikayet ediyor, ama bu dünyada gerçekten vazgeçilmez olmak için ne yaptınız?

Doğa adil değil. Zayıflar yenir ve güçlüler çabalar ve hayatta kalır. Bu dünyada meydana gelen tüm kötülükler sona erse bile, adil olmayan sistemden şikayet eden çoğu insan, durumlarını açıklamak için başka bir neden bulacaktır. Elbette bir kilitlenme var, ancak kaçınız bunu yeni bir beceri öğrenmek, başka biri için güzel bir şey yapmak, yaşadığınız hayatı yansıtmak için bir dakikanızı ayırmak için bir fırsat olarak değerlendirmeye karar verdiniz. Dünya yaşayan bir cehennem olabilir, ancak ünlü bir pokemonun dediği gibi, içinde bulunduğunuz koşullar önemsizdir, kim olduğunuzu belirleyen yaşam armağanıyla yaptığınız şeydir. (tam olarak değil, ama anladın)

“Çoğunuz şikayet ediyor, ama bu dünyada gerçekten vazgeçilmez olmak için ne yaptınız?” üzerine 14 yorum

1. Uşak merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-09-2020 10:18:21

2. Samsun merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-09-2020 11:50:34

3. Hakkari merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 10-09-2020 14:21:04

4. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 14:49:55

5. Hatay merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-09-2020 04:25:31

6. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:53

7. Bu konu : ” Çoğunuz şikayet ediyor, ama bu dünyada gerçekten vazgeçilmez olmak için ne yaptınız? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 169

Yorum yapın