Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz.

Uzay ajansları onları yıllarca gözlemlediler, sadece bunun için uzay istasyonunu inşa ettiler. Bu uzay araştırmalarına harcanan milyarlarca ve milyarlarca dolarlık somut hiçbir şeyin olmamasının nedenlerinden biri.

bir şey mi buldular yoksa hala karanlıkta merak mı ediyorlardı?

kim bilir, yine de tüm süper güçler, burada yeryüzünde birbirlerinin boğazındayken, uzayda, sahip oldukları uzay gemisini kullanarak astronotları gönderen iyi arkadaşlar. rus roketleri çalışıyor mu? sorun değil, ABD astronotları uzaya gidebilir.

Çinliler hariç, sadece kendileri için ayrı bir uzay istasyonu inşa ediyorlar.

Bazen bu “yaratıklar”, bir balığın okyanusun derinliklerine inmesine benzer şekilde, yeryüzünde alçalır. nadirdir, ancak insanlar onları gördü, ejderhaların hikayelerinin, iblislerin ve meleklerin göründüğü yer

This Post Has 16 Comments

1. Emine

Bingöl merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 22:21:54

2. hatice

Bu konu : ” Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz. ” çok güzel. Mrb web siten inanki dikkatimi çekti, saolun , hatice – 471

3. Emine

Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 04-02-2021 23:03:23

4. Emine

Muş merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi harbiden iyi, teşekkürler 04-02-2021 23:46:39

5. Anonim

Adana dan kimler var. Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz. . Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 115

6. ahmet

Selam siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Hasan

Bu konu : ” Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 348

8. Hasan

Giresun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-02-2021 19:44:07

9. elif yılmaz

Selam paylaşım gerçekten iyi, teraziye tıkladım

10. emin

Bu konu : ” Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım , emin – 435

11. banu

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler

12. Emine

Trabzon merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 14-03-2021 01:49:05

13. doruk

Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-03-2021 08:13:32

14. memo

Bu konu : ” Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım , memo – 175

15. doruk

Bu konu : ” Çoğunuzun “uzaylıların” gökyüzünde 30 km’den yukarı her yerde bulunan bir tür devasa uçan varlıklar olduğunu bilmediğinin farkında olun. Bazen bunları NASA / ESA videolarında görebilirsiniz. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 323

16. ziya

Edirne merkezden ben ziya. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler 08-04-2021 23:57:56

Bir cevap yazın