Merhaba çete,

Bu kelimeler bana ait değil, Facebook başlığında cevap olarak bulan biri tarafından bana gönderildi. Bu bağlantıların daha önce bu kadar net bir şekilde yapıldığını görmemiştim ve bu topluluğun onlardan ne yaptığını merak ediyorum … herhangi bir kaynağı varsa, daha derine inmek için mavi olmasından memnun olurum.

“Komplo realisti mi yoksa Tesadüf teorisyeni mi? İşte ilginç bir test. Komplo realisti veya Tesadüf teorisyeni. Fark ne? Size göstereceğim – BU bir Tesadüf teorisidir:

Wuhan’daki Çin biyolojik laboratuvarı, (tesadüfen) Pfizer’in sahibi olan Glaxosmithkline’a aittir! ((tesadüfen) aşıyı destekleyen Dr. Fauci tarafından finanse edilen Wuhan’daki biyolojik laboratuvarda (tesadüfen) başlatılan virüs için aşıyı üreten kişi (tesadüfen)! GlaxoSmithKline (tesadüfen) (tesadüfen) Fransız AXA’ya hizmet eden Açık Vakıf Şirketi’nin (Soros Vakfı) finansmanını yöneten (tesadüfen) Black Rock finansmanı tarafından yönetiliyor! Wuhan tarafından satın alındı ​​ve (tesadüfen) Vanguard’ın (tesadüfen) Black Rock’ın hissedarı olan ve (tesadüfen) merkez bankalarını kontrol eden ve küresel yatırım sermayesinin yaklaşık üçte birini yöneten bir hissedarı olan Alman Allianz tarafından satın alındı. Black Rock (tesadüfen) aynı zamanda (tesadüfen) Pfizer’in hissedarı olan (ki hatırlıyor musunuz? Mucize aşıyı satmaktadır) Bill Gates’in mülkü olan MICROSOFT’un ana hissedarıdır. ncidence) şu anda WHO’nun ilk sponsorudur! Öyleyse şimdi Çin’deki ıslak bir pazarda satılan ölü bir yarasanın TÜM GEZEGENİ nasıl etkilediğini anlıyorsunuz! “

Author

16 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 194

3. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-01-2021 23:46:00

4. Samsun dan kimler var. Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … . Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 131

5. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, saolun

6. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 438

7. Slm web siten yeminle güzel, twitter da paylaştım

8. Rize dan kimler var. Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … . Slm paylaşım inanılmaz çok iyi, şukuladım , Aylin – 397

9. Bu konu : ” Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 416

10. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, tebrikler

11. Bu konu : ” Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, sağolun , gaye – 228

12. Batman merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-03-2021 02:26:44

13. Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-03-2021 19:50:54

14. Artvin dan kimler var. Coincidence Realist Vs Komplo Teorisyeni … . Selam sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 124

15. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link