Tek kullanımlık hesabımla, orta derecede büyük bir denizaltına bir soru yazdım, ‘Neden aşılara acele ediyorlar? Acele etmeliler, aşı değil, deneysel olanlar bile. Aşı önleme içindir, tedavi tedavi içindir, çünkü çok fazla hasta hastaneden dolup taşmakta, önce tedaviye ihtiyacımız var. ‘

Öyleyse bende ne var biliyor musun? İnsanlar bana güldü, sonra bana kızdı ve “bilim adamları ve doktorlar senden daha iyi bilir, sessiz olun ve haberleri seyrederdi.”

Birkaç büyük reddit abonesi ve reddit dışı toplulukların hepsi bu şekilde tepki verdi. “Daha iyi bilecekler, susacaklar ve söylediklerini takip edecekler.”

Beyler, bu insanlar ne para ne de NPC değil, onlar bizim günlük komşularımız …

Muhtemelen insan ırkı NWO’yu hak ediyor çünkü sadece bir saniyeliğine kendileri için düşünemeyecek kadar aptallar. Tüm bu aylardan sonra, DSÖ ve CDC’nin tüm o garip davranışları ve tüm sözde profesyoneller, HENÜZ garip bir şey hissetmediler / görmediler mi? !!!

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 79

2. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 01-01-2021 16:06:00

3. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

4. Manisa dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun , – 64

5. Bayburt dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 80

6. Bartın merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 02-01-2021 22:55:57

7. Kırşehir dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 361

8. Niğde dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , – 154

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 220

10. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:33:22

11. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 494

12. Kırklareli dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 369

13. Muş dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 82

14. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 289

15. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 26

16. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

17. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

18. Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun

19. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 141

20. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 40

21. Çanakkale dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 346

22. Tokat merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-02-2021 07:39:16

23. Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

24. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler 14-02-2021 06:59:49

26. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 19

27. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 28-02-2021 00:34:55

28. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 455

29. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 236

30. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 154

31. Kastamonu merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 18:38:17

32. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , mehmet – 168

33. Muğla dan kimler var. Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar . Selamlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , doruk – 54

34. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 382

35. Bu konu : ” Çok fazla insan çok aptal / itaatkar, muhtemelen istedikleri gibi NWO’yu hak ediyorlar ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link