Aslında Reddit’te paylaşımda bulunma konusunda nispeten yeniyim ve bunu yayınlamak için doğru yerin burası olduğundan bile emin değilim, ama işte buradayım. İşler hep bu kadar mı kötüydü? Yoksa kaygan bir yokuştan aşağı mı iniyoruz? Özellikle covid ve oğlumun doğumundan beri birden fazla tavşan deliğine düştüm ve dünya mutlak bir bok çukuru gibi görünüyor. Sadece daha fazlasını öğrenmeye kafayı takmıyorum, öğrendiğimde bunu “çocukları bu korkunç yere getirmeyi nasıl becerdiğinizin nedenleri” listeme ekliyorum ve suçluluk duygusu başlıyor. Hepinize sorularım şunlar:

1. Her zaman bu kadar kötüydü ve ben gerçekten tüm kötülüklere ve pisliklere gözlerimi açtım mı?

2. nasıl anlaştın onunla birlikte? Çünkü bu noktada daha fazlasını öğrenmeye takıntılıyım, ama bu iki ucu keskin bir kılıç çünkü daha fazlasını öğreniyorum, aynı zamanda saf olmayı dileyerek “ne yaptım” diye kendime sıçıyorum. Cevap veren herkese teşekkürler! Biçim doğru değilse veya buraya göndermeyi karıştırdıysam özür dilerim!

29 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 309

2. Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, şukuladım

3. Uşak dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 226

4. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 363

5. Kayseri dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 135

6. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 164

8. Kırşehir merkezden ben emin. Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım 26-07-2021 05:17:41

9. Slm bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 138

11. Muş merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, sağolun 31-07-2021 10:45:47

12. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 02-08-2021 15:17:26

14. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 283

15. Diyarbakır dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , emin – 64

16. Rize dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 356

17. selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

18. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

19. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 349

20. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 18-08-2021 10:11:00

21. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 235

22. Elazığ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:00:46

23. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Isparta dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . Merhaba web sitesi valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 211

25. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 342

26. Bu konu : ” Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 447

27. Düzce dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . Selamlar sayfan valla hayran edici, sağolun , ahmet – 396

28. Karaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2021 13:40:06

29. Denizli dan kimler var. Çok fazla tavşan deliğine girdim, her zaman bu kadar kötü müydü? . Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 90

Write A Comment