Çok fazla XP kazanamadığımız anlamına gelse de, muhtemelen bizi öldürmeyecek olsa bile, simülasyonu “ kolay ” hale getirebilirsek iyi olmaz mıydı?

Hepimiz teknede hazır değiliz (ve mutlaka bizim hatamız değil), ancak bazen böyle olur, ancak diğer zamanlarda insanlar (benim gibi) birbiri ardına finansal veya sağlık felaketlerine çarpmaya devam ederler ve simülasyon çok zorlanır.

Kolaylaştırmaya ne dersin? Ben Büyük Plato üzerinde sıkışıp ve hala orada oldukça güzel bir at bulamıyorum umurumda değil, bu yüzden bize geri dönmek için seçenek var !!! 🙂 Hayatın Usta Modundan normal moda geri dönme seçeneğine sahip olalım !!!

Yiga Klanının sürekli ortaya çıkmasından sonra Yiga Klanından bıktım. Trump’ın bile bazen biri gibi davranıp davranmadığını bilmiyoruz, ancak diğer zamanlar başka şekilde esiyor, hem gerçek hem de ALT sitelerindeki medya haberleri karıştırıyor. Bazıları hiçbiri olmadığı yerde bir Yiga Klanı gördüler.

Eğer başlıktan sonra okursanız, gerçek gazeteciliği nasıl okuyacağınızı biliyorsanız ölü bir vermek olsa da, gerçekten söyledikleri zaman gerçekten ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz .. Breait Bart, alt haberler için bir ÖLÜM ve ALT Haber CNN eğer CNN hiç alt haber kategorisine girecek olsaydı.

Breitbart, orada olmayan Yiga Klanlarını çağırmak veya biri olarak gizlenmiş bir şaka çeken kötü bir alışkanlığa sahiptir.

“Çok fazla XP kazanamadığımız anlamına gelse de, muhtemelen bizi öldürmeyecek olsa bile, simülasyonu “ kolay ” hale getirebilirsek iyi olmaz mıydı?” üzerine 28 yorum

1. Bingöl merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 04-07-2020 04:58:31

2. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım 09-07-2020 20:04:17

3. Şırnak merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 23:17:49

4. Batman merkezden ben ali. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 23:25:40

5. Rize merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 15-08-2020 04:54:50

6. Sakarya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 22:42:06

7. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, saolun 02-10-2020 11:37:25

8. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 29-10-2020 12:45:24

9. Konya dan kimler var. Çok fazla XP kazanamadığımız anlamına gelse de, muhtemelen bizi öldürmeyecek olsa bile, simülasyonu “ kolay ” hale getirebilirsek iyi olmaz mıydı? . Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 293

10. Bu konu : ” Çok fazla XP kazanamadığımız anlamına gelse de, muhtemelen bizi öldürmeyecek olsa bile, simülasyonu “ kolay ” hale getirebilirsek iyi olmaz mıydı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 448

Yorum yapın