Henüz fark etmediyseniz, iktidar ve kontrole olan susuzluk, sağlık hizmetlerinin, mantıksız ekonominin ve onun kazanımı için önemsiz politik nüfuzun kullanılmasıyla bitmeyecek.

İktidar için bastırılamaz susuzlukları olanlarla ilgili olan şey, gerçekliğin tüm unsurlarını onun başarılması için araçlar olarak görmeleridir.

Çocuklar, aşılar, sağlık hizmetleri, finansal geleceğiniz, ekonomi, sosyal adalet vb.

Her şey, hiçbir ahlaki bireyin iktidarı ele geçirme fırsatlarını göremeyeceği sorunların ardındaki iktidara duyulan susuzluğa karşı çıkmakla ilgilidir.

Ancak şu anda bu güç kapanları kullananlar, siz onlara meydan okumadan önce durmayacaklar. Senden daha uzağa gidecekler. Kimsin? Milyonları yanıltan tek kişi sen değilsin. sağlık hizmetleri kararları. Ruh sağlığını bozmuyorsunuz çünkü herkes evde kaldığında bir toplumu yönetmek daha kolay.

İktidara olan susuzlukları, onu elde etmenin sonuçlarının yerini alır. Tüm niyet ve amaçlarla, cehennemin en derin çukurunda bulunan tahtta oturmaya tamamen istekliler. Kimsenin meydan okuyamayacağı bir taht olduğu sürece oradalar.

Hayatın çeşitli müzakerelerinin herhangi birinde, en temel pazarlık çipiniz varlığınız / katılımınızdır. Bir şeyden hoşlanmıyorsanız, onu masaya bırakıp o şeyin olmadığı yerde işinize devam etmeye hazır olsanız iyi olur.

Bu bir şey çevrenizdeki sosyal çevre veya yaşadığınız ülke olduğunda, işler ihtiyaçlarınızı karşılamadığında ayrılmaya hazır olmamak zayıflıktır. Bu noktada, ilgili herhangi bir konuda söz hakkınız yok çünkü oynadıkları güç oyunları liginizin çok uzağında. Sesin kapatıldı. Etrafınız sizi etkilemediğinde ayrılmaya karar vermezseniz, en psikopat, en ahlaksız olanın kontrol ettiği rollercoaster’a binmeye düşersiniz.

Author

4 Comments

1. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun 25-04-2021 10:24:18

3. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 168

4. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha iyi, tebrikler , hatice – 296

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link