Henüz fark etmediyseniz, iktidar ve kontrole olan susuzluk, sağlık hizmetlerinin, mantıksız ekonominin ve onun kazanımı için önemsiz politik nüfuzun kullanılmasıyla bitmeyecek.

İktidar için bastırılamaz susuzlukları olanlarla ilgili olan şey, gerçekliğin tüm unsurlarını onun başarılması için araçlar olarak görmeleridir.

Çocuklar, aşılar, sağlık hizmetleri, finansal geleceğiniz, ekonomi, sosyal adalet vb.

Her şey, hiçbir ahlaki bireyin iktidarı ele geçirme fırsatlarını göremeyeceği sorunların ardındaki iktidara duyulan susuzluğa karşı çıkmakla ilgilidir.

Ancak şu anda bu güç kapanları kullananlar, siz onlara meydan okumadan önce durmayacaklar. Senden daha uzağa gidecekler. Kimsin? Milyonları yanıltan tek kişi sen değilsin. sağlık hizmetleri kararları. Ruh sağlığını bozmuyorsunuz çünkü herkes evde kaldığında bir toplumu yönetmek daha kolay.

İktidara olan susuzlukları, onu elde etmenin sonuçlarının yerini alır. Tüm niyet ve amaçlarla, cehennemin en derin çukurunda bulunan tahtta oturmaya tamamen istekliler. Kimsenin meydan okuyamayacağı bir taht olduğu sürece oradalar.

Hayatın çeşitli müzakerelerinin herhangi birinde, en temel pazarlık çipiniz varlığınız / katılımınızdır. Bir şeyden hoşlanmıyorsanız, onu masaya bırakıp o şeyin olmadığı yerde işinize devam etmeye hazır olsanız iyi olur.

Bu bir şey çevrenizdeki sosyal çevre veya yaşadığınız ülke olduğunda, işler ihtiyaçlarınızı karşılamadığında ayrılmaya hazır olmamak zayıflıktır. Bu noktada, ilgili herhangi bir konuda söz hakkınız yok çünkü oynadıkları güç oyunları liginizin çok uzağında. Sesin kapatıldı. Etrafınız sizi etkilemediğinde ayrılmaya karar vermezseniz, en psikopat, en ahlaksız olanın kontrol ettiği rollercoaster’a binmeye düşersiniz.

Author

39 Comments

1. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun 25-04-2021 10:24:18

3. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 168

4. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha iyi, tebrikler , hatice – 296

5. Kayseri merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-05-2021 22:41:48

6. Hakkari merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:12:36

7. Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun

8. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 32

10. Batman dan kimler var. Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin . Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 247

11. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 368

12. Çorum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-05-2021 00:47:37

13. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , doruk – 350

14. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 333

15. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , hatice – 168

16. Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

18. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 13

19. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , gaye – 426

20. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 133

21. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun , ziya – 252

22. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 121

23. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 24-06-2021 07:08:51

24. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz güzel, saolun 24-06-2021 10:23:55

25. Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler

26. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 173

27. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım 27-06-2021 02:12:14

28. Bu konu : ” Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Aylin – 180

29. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 10:45:59

30. Karabük merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 14-07-2021 10:51:50

31. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

32. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler 21-07-2021 04:15:22

33. Kastamonu dan kimler var. Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin . Selamlar sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 231

34. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-07-2021 12:56:29

35. Niğde dan kimler var. Çok geç olmadan kalkıp ayrılmak istemiyorsan, o zaman çok olduğunda bir bok söyleyemezsin . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 463

36. Ağrı merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler 05-08-2021 01:15:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link