Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman.

Twitter’dan yasaklandığından beri birkaç hafta. Hala benim dışında hiçbir açıklama “küfürlü amaçlı birden fazla hesap oluşturma” hangi tabii ki toplam baloney çünkü sadece kullandığım bir tane vardı.

#HiddenEnemy’i ve medya aygıtlarını kapatmayı uzatmak, güvensiz oylama yöntemleri uygulamak, “mucize” tedavisini bastırmak için #Hidroksiklorokin ve # Covid19’dan faydalanmak için kitaptaki diğer her şeyi ve Amerikan’a zarar vermeye devam etmek için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını izledim insanlar.

Zalim valiler, karantina önlemlerini aşmaya yardımcı olarak gerçek renklerini gösterirken, düşman belediye başkanları bizi vatandaşlarımıza sıçramamıza ve Gestapo’yu maskesiz herhangi birini tutuklamaya çağırmaya teşvik etti.

Amerika, her düzeyde hükümet, kurumsal ve yasal yapıya sızmış ve soykırım tarzı bir nöbetten daha azına hazırlıksız olarak uyurken bizi sessizce çevreleyen yerleşik bir düşman arasındaki küresel gölge savaşının son yıllarında çürümeye devam ediyor. tüm tuttuğumuz şeyden canım.

Yüzyıllardır süren özgürlüklerimize yönelik bu sürpriz saldırıyı uyandıranlar, şimdi gerçeği koruyor ve aldatılan dostlarımızı #TheStorm olarak adlandırılanlara uyarmaya yardımcı oluyor; dünyayı sonsuza dek değiştirecek olan İncil oranlarının benzeri görülmemiş bir küresel yolsuzluk tasfiyesi. İnsanlığın son umudu şimdi, dünyamızın akıl almaz derecede kötü suçlular tarafından boğulduğunu bilen ve bu konuda bir şeyler yapmak için cesaret sahibi olan vatanseverlerin gölge gücü biçimindedir.

Gerçek pek çok düzeyde var. Zemin katta, Demokrat Parti’nin gerçekte ne olduğu gerçeğine sahibiz – her uyuşturucu ve insan kaçakçılığı kartelinin istihdamında organize bir suç sendikası, Big Pharma çarpık özel çıkarları, bebek organlarındaki karaborsa ve diğer kongrede bir koltuk kullanabilmek için kötülük [their] gezegenin endüstrileşmiş parazitik tecavüzü.

Bir sonraki seviye, Lenin ve Marx’ın Komünist Manifestosu’ndaki kökenleri, erdem görünümü ile alternatif bir ahlaki kod olarak halka satılan, ancak dikkatle yapılandırılmış ve kasıtlı olarak önceden tasarlanmış “liberal” gündemdir. iyi niyetli vatandaşları ailenin çöküşüne, amaçsız arayışlara ve nihayetinde distopya tek dünya-hükümet yönetiminin yangınlarında özgürlüğün kısalmasına yol açacak şekilde tasarlanmış kendi kendini yıkıcı kültürel çarpıtma.

Sızma, kıyılarımızın devam edebileceği herhangi bir istiladan çok daha kötüdür. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. Gerçekten de, bu suç gizli toplumu, Şeytan’ın kendisi için dünya çapında bir planın birkaç bin yıllık doruğu olarak tanımlamanız için affedilebilirsiniz – hepsi dünyaya doğrudan ona hizmet eden Ivy League tarafından uyarlanmış takımlar tarafından gerçekleştirilir.

Joe M (@StormIsUponUs) Instagram Profilini Görüntüle

https://www.instagram.com/stormisuponus/

https://gab.com/StormIsUponUs

https://www.youtube.com/channel/UCDFe_yKnRf4XM7W_sWbcxtw

“Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman.” üzerine 73 yorum

1. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-04-2020 14:55:58

2. Çankırı merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun 30-04-2020 22:47:03

3. Afyon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, face de paylaştım 08-05-2020 13:41:26

4. Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:19:31

5. Siirt merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:19:41

6. Burdur merkezden ben ahmet. Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 11:19:59

7. İzmir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-05-2020 22:24:43

8. Kilis merkezden ben ziya. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-06-2020 20:03:06

9. Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 10-07-2020 11:28:52

10. Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 06:52:30

11. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:31:57

12. Bursa merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 18-10-2020 07:02:05

13. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, şukuladım 19-10-2020 21:40:14

14. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 29-10-2020 22:16:10

15. Bu konu : ” Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 27

16. Şırnak dan kimler var. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. . Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 369

17. Bu konu : ” Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 362

18. Kırklareli dan kimler var. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 202

19. Tokat dan kimler var. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. . Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 493

20. Denizli dan kimler var. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 389

21. Bu konu : ” Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 144

22. Şırnak dan kimler var. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. . Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , banu – 42

23. Bu konu : ” Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 185

24. Tunceli merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler 02-01-2021 21:49:15

25. Bu konu : ” Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 22

26. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-01-2021 13:01:02

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link