Kategoriler
Genel

Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman.

Twitter’dan yasaklandığından beri birkaç hafta. Hala benim dışında hiçbir açıklama “küfürlü amaçlı birden fazla hesap oluşturma” hangi tabii ki toplam baloney çünkü sadece kullandığım bir tane vardı.

#HiddenEnemy’i ve medya aygıtlarını kapatmayı uzatmak, güvensiz oylama yöntemleri uygulamak, “mucize” tedavisini bastırmak için #Hidroksiklorokin ve # Covid19’dan faydalanmak için kitaptaki diğer her şeyi ve Amerikan’a zarar vermeye devam etmek için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını izledim insanlar.

Zalim valiler, karantina önlemlerini aşmaya yardımcı olarak gerçek renklerini gösterirken, düşman belediye başkanları bizi vatandaşlarımıza sıçramamıza ve Gestapo’yu maskesiz herhangi birini tutuklamaya çağırmaya teşvik etti.

Amerika, her düzeyde hükümet, kurumsal ve yasal yapıya sızmış ve soykırım tarzı bir nöbetten daha azına hazırlıksız olarak uyurken bizi sessizce çevreleyen yerleşik bir düşman arasındaki küresel gölge savaşının son yıllarında çürümeye devam ediyor. tüm tuttuğumuz şeyden canım.

Yüzyıllardır süren özgürlüklerimize yönelik bu sürpriz saldırıyı uyandıranlar, şimdi gerçeği koruyor ve aldatılan dostlarımızı #TheStorm olarak adlandırılanlara uyarmaya yardımcı oluyor; dünyayı sonsuza dek değiştirecek olan İncil oranlarının benzeri görülmemiş bir küresel yolsuzluk tasfiyesi. İnsanlığın son umudu şimdi, dünyamızın akıl almaz derecede kötü suçlular tarafından boğulduğunu bilen ve bu konuda bir şeyler yapmak için cesaret sahibi olan vatanseverlerin gölge gücü biçimindedir.

Gerçek pek çok düzeyde var. Zemin katta, Demokrat Parti’nin gerçekte ne olduğu gerçeğine sahibiz – her uyuşturucu ve insan kaçakçılığı kartelinin istihdamında organize bir suç sendikası, Big Pharma çarpık özel çıkarları, bebek organlarındaki karaborsa ve diğer kongrede bir koltuk kullanabilmek için kötülük [their] gezegenin endüstrileşmiş parazitik tecavüzü.

Bir sonraki seviye, Lenin ve Marx’ın Komünist Manifestosu’ndaki kökenleri, erdem görünümü ile alternatif bir ahlaki kod olarak halka satılan, ancak dikkatle yapılandırılmış ve kasıtlı olarak önceden tasarlanmış “liberal” gündemdir. iyi niyetli vatandaşları ailenin çöküşüne, amaçsız arayışlara ve nihayetinde distopya tek dünya-hükümet yönetiminin yangınlarında özgürlüğün kısalmasına yol açacak şekilde tasarlanmış kendi kendini yıkıcı kültürel çarpıtma.

Sızma, kıyılarımızın devam edebileceği herhangi bir istiladan çok daha kötüdür. Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman. Gerçekten de, bu suç gizli toplumu, Şeytan’ın kendisi için dünya çapında bir planın birkaç bin yıllık doruğu olarak tanımlamanız için affedilebilirsiniz – hepsi dünyaya doğrudan ona hizmet eden Ivy League tarafından uyarlanmış takımlar tarafından gerçekleştirilir.

Joe M (@StormIsUponUs) Instagram Profilini Görüntüle

https://www.instagram.com/stormisuponus/

https://gab.com/StormIsUponUs

https://www.youtube.com/channel/UCDFe_yKnRf4XM7W_sWbcxtw

“Çok kuşak sabrı olan gizli bir düşman ve özgürlüğün ortadan kaldırılması için sofistike bir yol haritası, köleleştirmeyi amaçladıkları insanlar tarafından isteyerek davet edilmekten bahsetmemek bile şüphesiz, insanlığın karşılaşacağı en zorlu düşman.” için 39 yanıt

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-04-2020 14:55:58

Çankırı merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun 30-04-2020 22:47:03

Afyon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, face de paylaştım 08-05-2020 13:41:26

Düzce merkezden ben ziya. Selamlar web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 10-05-2020 03:14:19

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:19:31

Siirt merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:19:41

Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, saolun 14-05-2020 11:19:55

Burdur merkezden ben ahmet. Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 11:19:59

Sivas merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler 14-05-2020 11:20:08

Diyarbakır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, saolun 14-05-2020 11:20:13

İzmir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-05-2020 22:24:43

Kilis merkezden ben ziya. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-06-2020 20:03:06

Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 10-07-2020 11:28:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir