Düzenleme: Minnesota’da yaşıyorum *

Ülkenin geri kalanına kıyasla ne kadar kilitlediğimizi düşünürsek, sonsuza kadar maske yetkisine sahip olmayı bekliyordum. Kimse bununla savaşmadı, sadece can sıkıcıydı ama herkes onunla gitti.

Biz aşı olmaya zorlanmadık, onlar sadece isterseniz aşı yaptırmayı nispeten kolaylaştırdılar. Hiç kimse maske takmadığı için para cezasına çarptırılmadı.

Maske görevlerinin kaldırılacağını, spor etkinliklerinin önümüzdeki birkaç ay içinde tam kapasite ile aşılanacağını, özel aşı bölümleri olmayacağını duyurduklarında ciddi bir şekilde uçup gittim.

Peki açıklaması nedir? Eğer mutlak kontrol gerçekten amaçsa, neden sadece yetkiyi sonsuza kadar sürdürmüyorsunuz?

… STOP_IT_PLEASE tarafından gönderildi
[comments]

25 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , Hasan – 84

2. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam web sitesi inan ki iyi, tebrikler 10-05-2021 12:59:28

3. Diyarbakır dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 201

4. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Hatay dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 246

7. Bu konu : ” Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, saolun , hatice – 158

8. Rize dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 232

9. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 142

10. Rize dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 362

11. Bolu merkezden ben Hasan. Slm web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 27-05-2021 21:39:22

12. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 215

14. Selam herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

15. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Ordu merkezden ben Emine. Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 06-06-2021 09:26:59

17. Bu konu : ” Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, tebrikler , gaye – 217

18. Sinop merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 21:30:31

19. Mersin dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 374

20. Erzurum dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, saolun , memo – 268

21. Erzurum dan kimler var. Çok liberal valimiz 1 Temmuz maskesini kaldırıyor, şimdi ne olacak? . Selamlar sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , ziya – 210

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link