Çok milyarder komploculara ihtiyacımız var

Jeff Bezos, ikiz kulelerin tam olarak nasıl inşa edildiğini bir gökdelen inşa ederek 11 Eylül senaryosunu tam anlamıyla kopyalayabilir ve içine 747 uçağı çarpabilir. Muhtemelen bunu beş milyarın altında yapabilir, ki bu onun için fazla değildir. Böyle bir deney için beş milyar kazanmam için bir go finansmanı ne kadar sürer? Masum insanlar, zenginlerin daha zengin olabilmesi için korkunç ölümlerle öldüler. İçinde yaşadığımız hasta lanet dünya. Artık adalet yok. Paranın adaleti yönetme gücü vardır. Sanırım bu zengin pedofil pisliklerinin hayatları mahvetmesinden bıktım, böylece kişisel adalarında gay işlerini yapabilirler.

… jackedjeffrey tarafından gönderildi
[comments]

“Çok milyarder komploculara ihtiyacımız var” üzerine 15 yorum

1. Konya merkezden ben Emine. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-09-2020 11:44:21

2. Tunceli merkezden ben gaye. Selam sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 08:16:12

3. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 21-09-2020 00:38:47

4. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:43

5. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 07-10-2020 18:45:55

6. Bu konu : ” Çok milyarder komploculara ihtiyacımız var ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 499

Yorum yapın