Dürüst olalım, eğer nüfus azalması teorisi doğruysa, o zaman mutlu olacağım. Bu beyin ölümü gerçekleşen koyunlar ölmeye başladığında mevcut tüm barınma imkanlarını ve fırsatları hayal edin. Bu noktada, yavaş yavaş bunun doğru olduğunu ummaya başlıyorum. Ben ne dediysem onu ​​söyledim.

…Doorbell23 tarafından gönderildi
[comments]

Author

30 Comments

1. Antalya merkezden ben ahmet. Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-07-2021 20:46:56

2. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , ali – 6

3. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 135

5. Edirne merkezden ben hatice. Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2021 08:15:54

6. Amasya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 14:11:57

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım

8. Merhaba sayfan harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ali – 6

10. Bursa merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 22-07-2021 14:57:36

11. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 22:52:31

12. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 70

13. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun , hatice – 307

14. Batman dan kimler var. Çok mu kötü? . Selam web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 485

15. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 02-08-2021 00:05:58

16. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 457

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 291

18. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2021 02:45:12

19. Kırıkkale dan kimler var. Çok mu kötü? . Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , doruk – 87

20. Kayseri dan kimler var. Çok mu kötü? . Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 99

21. Yozgat merkezden ben mehmet. Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 23-08-2021 07:00:29

22. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , memo – 477

24. Afyon dan kimler var. Çok mu kötü? . Selam siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 446

25. Burdur dan kimler var. Çok mu kötü? . Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , – 200

26. Bu konu : ” Çok mu kötü? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

27. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 03-09-2021 16:38:01

28. Bolu dan kimler var. Çok mu kötü? . Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 258

29. Eskişehir dan kimler var. Çok mu kötü? . merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, tebrikler , banu – 436

Write A Comment