Teknoloji, insanlara karşı her geçen gün daha da düşman olmaya devam ediyor. Yeterli rahatlığa sahip olmaktan hoşlanan becerilere sahip insanlar için gerekli olmayabilir, ancak hükümet hala tüm kaynaklarını insanlarla uğraşmak için kullanıyor. Medya, çocuklar için tam bir saçmalık ve çöptür ve pek çok insan, ister doğrudan ona maruz kalmaları, ister pop kültürünü kabul etmek için ailelerinden alacakları akran baskısıyla olsun, kendi oğullarını bundan uzak tutamaz. . Yiyecekler çoğunlukla çöptür ve tıp endüstrisi çoğunlukla değersiz ürünler satın almanızı sağlamak için yapılır.

Yönetici sınıfın değersiz insanlar olarak gördüklerini ortadan kaldırmaya yönelik soykırım planının bir parçası ve bu COVID durumuyla hızlanıyor. Bunların hepsi bir şekilde Cizvitlerin insanlığın doğal evrimi olarak gördükleri şeye yol açacak, burada hepimiz teknolojiyle bir olacağız. Bunu insan düşmanı düşünceden başka bir şey olarak görmüyorum.

Author

26 Comments

1. Osmaniye merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 25-04-2021 05:11:52

2. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 200

3. Eskişehir dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , emin – 87

4. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 55

5. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 428

6. elif yılmaz Reply

Slm sayfa harbiden hayran edici, face de paylaştım

7. Sinop dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 449

8. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Adıyaman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, teşekkürler 04-05-2021 09:25:27

10. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-05-2021 22:11:49

11. Çankırı dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 147

12. Bayburt dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 358

13. Antalya dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 476

14. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 342

15. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 466

16. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 297

17. Rize merkezden ben ziya. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-06-2021 11:44:09

18. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Merhaba sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 170

19. Malatya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-06-2021 10:22:12

20. Bu konu : ” Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 448

21. Uşak dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 257

22. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Çok sayıda insanın sağlıklı bir diyete bile erişimi yoktur. Cizvit-Darwinist ideali . Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 263

23. Kırıkkale merkezden ben . Selam web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 20-07-2021 23:09:53

24. Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link