Aklımızda olması gereken en büyük komplo, hepimizin nasıl bir olduğumuzdur. Birbirleriyle bağlantılı bir dünyanın bu savaş alanını / oyun alanını paylaşıyoruz. Birbirimizi kesinlikle görüyoruz. Ama onlar kendimizin başka bir versiyonuymuş gibi davranmayız. Hiçbir kitabın veya düşüncenin itibarını zedelemiyorum. Merak ediyorum da en büyük komplo gözden kaçtı mı?

Author

18 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Çok yaşlı . Selam herkese siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 273

2. Muğla merkezden ben doruk. Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 27-01-2021 17:41:59

3. Tekirdağ dan kimler var. Çok yaşlı . Merhabalar sayfa inan ki iyi, tebrikler , – 211

4. Osmaniye dan kimler var. Çok yaşlı . Selam herkese siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 83

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çok yaşlı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 81

6. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım 27-01-2021 18:26:12

7. Bu konu : ” Çok yaşlı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 491

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Çok yaşlı . Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 194

9. Rize merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-02-2021 05:52:11

10. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Bayburt dan kimler var. Çok yaşlı . Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım , emin – 179

13. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-03-2021 18:53:24

14. Manisa dan kimler var. Çok yaşlı . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , doruk – 138

15. Bu konu : ” Çok yaşlı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , mehmet – 127

16. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 05-04-2021 11:55:17

17. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link