Seyirci beni onlarla aynı fikirde olmam için bir şekilde manipüle etti mi? Genelde onları çoğunlukla hoş buldum, şimdi fikirlerinden ve gündemlerinden o kadar rahatsız oluyorum ki izleyemiyorum bile. Bill maher ilk başta pandemi teorisine dirençliydi ama şimdi teslim olmuş gibi görünüyor. Siyasi ilişkilerimde her zaman oldukça bağımsız oldum, kürtajdan hoşlanmıyorum ve evrensel yanlısı temel gelirim var.

Author

100 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Samsun merkezden ben ziya. Merhabalar web siten gerçekten iyi, teşekkürler 12-08-2020 19:54:07

3. Hakkari merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, teşekkürler 12-08-2020 20:00:16

4. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, sağolun 13-08-2020 17:19:27

5. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Mrb paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 24-08-2020 02:41:48

9. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:54:09

10. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

12. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım

13. Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 27-09-2020 07:59:43

14. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:15:44

15. Afyon merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:15

16. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-10-2020 15:01:04

17. Şanlıurfa dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 101

18. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

19. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 78

20. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 265

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 202

22. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 15-11-2020 15:57:43

23. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , memo – 234

24. Muğla dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , – 161

25. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla iyi, tebrikler , memo – 393

26. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 01-12-2020 13:18:42

27. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 345

28. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 283

29. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 122

30. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

31. Slm web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

32. Çankırı merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-12-2020 16:31:45

33. Selam web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

34. Isparta merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 15-12-2020 22:48:12

35. İzmir dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 173

36. Bartın dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 444

37. Manisa dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 96

38. Denizli dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 416

39. Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

40. Selamlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

41. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 01:38:00

42. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 22:01:52

43. Afyon merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, teşekkürler 13-01-2021 22:30:32

44. selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım

45. İstanbul dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 308

46. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

47. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 397

48. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, teşekkürler

49. Van merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 03-02-2021 20:59:42

50. Bolu dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Slm siten cidden mükemmel, tebrikler , mehmet – 390

51. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun , memo – 141

52. Muğla dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . selam arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, sağolun , gaye – 330

53. Ankara merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun 20-02-2021 17:52:34

54. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 77

55. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

56. Şırnak dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Slm web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 54

57. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

58. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 186

59. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun

60. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, saolun , emin – 219

61. Amasya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-03-2021 06:16:56

62. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

63. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar siten ciddiyim hayran edici, sağolun 25-03-2021 06:46:16

64. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanki güzel, linkedinde paylaştım 03-04-2021 21:14:01

65. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

66. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler

67. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 355

68. Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 11-04-2021 15:47:07

69. Van merkezden ben ali. Merhaba siten yeminle güzel, facebookta paylaştım 13-04-2021 11:07:36

70. Trabzon dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 396

71. Kilis merkezden ben . Selam herkese siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 15-04-2021 22:35:21

72. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 18-04-2021 13:25:27

73. Afyon merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler 30-04-2021 06:38:53

74. Çorum dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 396

75. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 160

76. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , gaye – 476

77. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, sağolun 07-05-2021 02:55:42

78. Selam paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Mrb siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 311

80. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-05-2021 08:29:49

81. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-05-2021 05:12:19

82. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-06-2021 07:14:05

83. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2021 09:25:04

84. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 280

85. Bingöl dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 42

86. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , hatice – 63

87. İzmir dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 436

88. Bayburt dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 345

89. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

90. Manisa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-07-2021 07:42:33

91. Rize merkezden ben . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 20:23:50

92. Bursa dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Slm web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 326

93. Karaman dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , emin – 41

94. Ordu dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Mrb siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 88

95. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 106

96. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link