Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim?

Seyirci beni onlarla aynı fikirde olmam için bir şekilde manipüle etti mi? Genelde onları çoğunlukla hoş buldum, şimdi fikirlerinden ve gündemlerinden o kadar rahatsız oluyorum ki izleyemiyorum bile. Bill maher ilk başta pandemi teorisine dirençliydi ama şimdi teslim olmuş gibi görünüyor. Siyasi ilişkilerimde her zaman oldukça bağımsız oldum, kürtajdan hoşlanmıyorum ve evrensel yanlısı temel gelirim var.

“Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim?” üzerine 21 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:54:09

2. Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 27-09-2020 07:59:43

3. Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:15:44

4. Afyon merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:15

5. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-10-2020 15:01:04

6. Şanlıurfa dan kimler var. Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? . Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 101

7. Bu konu : ” Colbert, Maher, Oliver ve Daily şovlarını dini olarak izlerdim ama kilitlenmeler başladığından beri onları dayanılmaz buldum, biraz büyülenmiş miydim? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 78

Yorum yapın