Birincisi, Suriyeli bir ailenin Suriyeli olduğu oldukça açık. Her şeyden bağımsız olarak, kendisine başkan diyen kişinin, tetikçinin anavatanına karşı rejim değişikliği savaşını yeniden başlattığı gerçeğini önyargısız bir şekilde düşünmek zorundayız.

17 ülkenin askeri birliklerinin bir noktada onu işgal ettiği ve birçok kişiyi öldürdüğü rejim değişikliği savaşı. Bush NWO / gloabalistlerin rejim değişikliği adına en az 2001’den beri planladıkları her şey. https://youtu.be/_mrJRHwbVG8

Yani ikinci kısım. Müslüman terör örgütlerinin sadece Amerikan NWO küreselisti devrilmek istediği ülkelere girmelerinin yanı sıra CIA cephesi olduklarına dair hangi kanıt var? Ne zaman herhangi bir Müslüman terör örgütünün, Nazi toplama kamplarındaki gerçek inananlara yaptıkları muameleden ötürü Çin’e intikam almakla tehdit ettiğini duydunuz mu?

Author

11 Comments

1. Kırklareli dan kimler var. Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. . Slm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 201

2. Bu konu : ” Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 498

3. Bu konu : ” Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hayran edici, saolun , Hasan – 326

4. Isparta dan kimler var. Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. . Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 211

5. Bu konu : ” Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, face de paylaştım , hatice – 319

6. Kütahya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-03-2021 22:55:22

7. Kütahya dan kimler var. Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. . Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 430

8. Muş dan kimler var. Colorado tetikçisinin gerçek nedeni ve Müslüman terör örgütlerini kanıtlayan neden sadece küreselci / CIA paralı askerleri olmalıdır. . Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 102

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım

10. Nevşehir merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım 22-04-2021 08:13:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link