Kategoriler
Genel

Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı?

Bence bu heykel çıkarmaları kölelik ve tüm bu karmaşa ile bağlantılı olduğu iddiasıyla siyasi ya da sosyal olarak motive olmuyor.

Burada kesinlikle bir şeyler oluyor ve bu isyanlar bittikten sonra milyonlarca dolar değerinde hasar için kim ödeyecek ve ülkemizi yeniden inşa etmek için parayı nasıl alacağız.

Hükümet, bunları ABD’nin altında gizlilikle uzak tutulan acil durum fonu olarak kullanılan gizli hazinelerin kilidini açmak için kullanıyor olabilir.

Bu teoriyi ilk kez ortaya koymuyorum çünkü onları kamuoyundan çıkarmak konusunda çok kararlılar ve bazılarının depoda olması gerekiyordu.

Ancak, bir çeşit şifrenin bir parçası olan farklı heykellerin altında gizli mesajlar olduğunu düşünüyorum.

Bunun yüzeyini bekleyemem çünkü kutunun dışında düşünemeyen insanlar bu komplo teorisini bir çeşit paranoyak insanın uydurduğu bir çatlak fikri olarak reddedecekler.

Burunlarımızın altında neler olup bittiğine dair teorimi destekleyen kanıtları derlemek için sizden yardıma ihtiyacım var.

Hükümet buradaki daha büyük komployu örtbas etmek için yağma ve isyanı finanse ediyor mu?

“Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı?” için 24 yanıt

Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sağolun 01-07-2020 13:12:33

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2020 11:40:54

Denizli merkezden ben banu. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 04-08-2020 15:36:16

Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-08-2020 12:32:24

Siirt merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-08-2020 07:56:16

Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-08-2020 21:19:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir