Bence bu heykel çıkarmaları kölelik ve tüm bu karmaşa ile bağlantılı olduğu iddiasıyla siyasi ya da sosyal olarak motive olmuyor.

Burada kesinlikle bir şeyler oluyor ve bu isyanlar bittikten sonra milyonlarca dolar değerinde hasar için kim ödeyecek ve ülkemizi yeniden inşa etmek için parayı nasıl alacağız.

Hükümet, bunları ABD’nin altında gizlilikle uzak tutulan acil durum fonu olarak kullanılan gizli hazinelerin kilidini açmak için kullanıyor olabilir.

Bu teoriyi ilk kez ortaya koymuyorum çünkü onları kamuoyundan çıkarmak konusunda çok kararlılar ve bazılarının depoda olması gerekiyordu.

Ancak, bir çeşit şifrenin bir parçası olan farklı heykellerin altında gizli mesajlar olduğunu düşünüyorum.

Bunun yüzeyini bekleyemem çünkü kutunun dışında düşünemeyen insanlar bu komplo teorisini bir çeşit paranoyak insanın uydurduğu bir çatlak fikri olarak reddedecekler.

Burunlarımızın altında neler olup bittiğine dair teorimi destekleyen kanıtları derlemek için sizden yardıma ihtiyacım var.

Hükümet buradaki daha büyük komployu örtbas etmek için yağma ve isyanı finanse ediyor mu?

Author

67 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

3. selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

4. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sağolun 01-07-2020 13:12:33

5. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 02-07-2020 03:10:09

6. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2020 11:40:54

7. Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

9. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten cidden iyi, tebrikler 18-07-2020 03:40:33

10. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

11. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Denizli merkezden ben banu. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 04-08-2020 15:36:16

14. selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

16. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

17. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-08-2020 12:32:24

18. Amasya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım 14-08-2020 03:24:42

19. Siirt merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-08-2020 07:56:16

20. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-08-2020 21:19:32

21. Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

22. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

23. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teşekkürler

24. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar sayfa valla hayran edici, twitter da paylaştım 22-09-2020 00:36:28

25. Gürbüz Reply

Selam web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler

26. Hatay merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:26:17

27. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler

28. Bartın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-10-2020 11:14:18

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 230

30. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

32. Denizli merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-11-2020 00:33:49

33. Sinop dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . Merhaba siten inanki dikkat çekici, saolun , ahmet – 308

34. Malatya merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-12-2020 21:38:28

35. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

36. Nevşehir dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 383

37. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

38. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun

39. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler

40. Bu konu : ” Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 226

41. Bu konu : ” Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler , gaye – 347

42. Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, sağolun

43. Manisa merkezden ben hatice. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 08:55:31

44. İzmir dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 455

45. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

46. Yozgat dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . Selamlar sayfan yeminle çok iyi, şukuladım , ali – 69

47. Kırklareli dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , ali – 234

48. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 469

51. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 94

53. Diyarbakır dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 292

54. Düzce merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 23:06:04

55. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 03-03-2021 21:12:34

56. Muş dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . Mrb paylaşım yeminle çok güzel, tebrikler , Aylin – 400

57. Kilis merkezden ben banu. Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 26-03-2021 18:42:34

58. Van merkezden ben Aylin. Slm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-04-2021 06:23:02

59. Bu konu : ” Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , gaye – 219

60. Erzurum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-04-2021 22:22:16

61. Diyarbakır dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , doruk – 47

62. Tokat dan kimler var. Columbus ve diğer heykeller hazinenin kilidini açmak için mi tasarlandı ve çıkarmalar sadece acil bir fonun kilidini açmak için dikkat dağıtıcı mı? . selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, saolun , emin – 420

63. Bitlis merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 05:13:21

64. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link