GÖNDERİM BEYANI: İLETİŞİM, tüm insanlara hak bakımından değil, kapasite ve çaba açısından eşit davranmayı amaçlayan, ahlaki açıdan tamamen iflas etmiş bir yanılsamadır.

Komünizm, insan ruhunu nasıl ezip boyun eğdirdiği açısından faşizmden bile daha kötüdür.

Bu nedenle, ÇİN DİKTATÖRLÜĞÜ diğer ülkelerin IP’sinin koparılmasına bu kadar bağımlıdır; Bir milyarın üzerinde bir nüfusla bile, kendi insanlarını, rekabet edebilmek için yeterince tutarlı bir temelde yeni atılımlar ve teknolojiler üretmeye teşvik edemezler.

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 497

2. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Merhaba siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 341

3. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler , Emine – 95

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , ziya – 322

6. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-03-2021 06:54:49

7. Ankara dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Selam herkese web siten vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 458

8. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , Aylin – 109

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, saolun , elif yılmaz – 156

11. Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, saolun , ziya – 378

14. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 18-04-2021 05:35:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link