GÖNDERİM BEYANI: İLETİŞİM, tüm insanlara hak bakımından değil, kapasite ve çaba açısından eşit davranmayı amaçlayan, ahlaki açıdan tamamen iflas etmiş bir yanılsamadır.

Komünizm, insan ruhunu nasıl ezip boyun eğdirdiği açısından faşizmden bile daha kötüdür.

Bu nedenle, ÇİN DİKTATÖRLÜĞÜ diğer ülkelerin IP’sinin koparılmasına bu kadar bağımlıdır; Bir milyarın üzerinde bir nüfusla bile, kendi insanlarını, rekabet edebilmek için yeterince tutarlı bir temelde yeni atılımlar ve teknolojiler üretmeye teşvik edemezler.

Author

39 Comments

1. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 497

2. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Merhaba siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 341

3. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler , Emine – 95

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , ziya – 322

6. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-03-2021 06:54:49

7. Ankara dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Selam herkese web siten vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 458

8. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , Aylin – 109

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, saolun , elif yılmaz – 156

11. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler

12. Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, saolun , ziya – 378

15. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 18-04-2021 05:35:12

16. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan cidden hoşuma gitti, saolun 20-04-2021 03:28:18

17. Kırıkkale dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler , emin – 361

18. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler

19. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler

20. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Slm sayfan cidden hayran bıraktı, saolun , ahmet – 415

21. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 71

22. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 345

23. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 215

24. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 3

25. Bayburt merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2021 23:05:06

26. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 230

27. Van merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, sağolun 02-06-2021 06:23:43

28. Düzce dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 25

29. Eskişehir dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 176

30. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 463

31. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 14

32. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, facebookta paylaştım 09-07-2021 15:32:07

33. Aksaray merkezden ben ahmet. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-07-2021 15:57:31

34. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler , ahmet – 115

35. Çorum dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, sağolun , memo – 106

36. Malatya dan kimler var. COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. . Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 294

37. Bu konu : ” COMMIE CHINESE DICTATORSHIP’in Fikri Mülkiyet Hırsızlığına bu kadar çok güvenmesinin bir nedeni var: KOMÜNİZM bireysel yaratıcılığı caydırıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, sağolun , emin – 234

38. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link