Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları

https://www.timesunion.com/opinion/article/Build-back-a-better-New-York-as-state-begins-to-15455639.php

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni Covid denetleyicisi uygulaması Rockefeller Vakfı olan Commons Fund Project tarafından finanse ediliyor. Proje ortaklarının derinliklerine inen Schmidt Futures, teknoloji ortaklarından biri.

Kuruculardan biri olan Eric Schmidt, Gov Cuomo ile NYC ekonomisinin dijitalleşmesi üzerine konuşmalarından bahsettiği yukarıda yayınlanan bir makale yazdı. Bunun bir “geçiş dönemi ve dijitale dönüşüm” olduğundan bahsediyor.

Gündemlerini inanılmaz gizlemiyorlar bile. NYC daha da kötüleşecek ve diğer şehirler ve eyaletler de takip edecek.

“Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları” üzerine 10 yorum

1. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 05:46:29

2. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-10-2020 10:01:25

3. Malatya merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 12-10-2020 14:22:35

4. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, tebrikler 13-10-2020 23:34:58

5. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Merhaba web siten valla hayran edici, face de paylaştım , doruk – 299

6. Bilecik dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 109

7. Yalova dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun , Aylin – 494

Yorum yapın