Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları

https://www.timesunion.com/opinion/article/Build-back-a-better-New-York-as-state-begins-to-15455639.php

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni Covid denetleyicisi uygulaması Rockefeller Vakfı olan Commons Fund Project tarafından finanse ediliyor. Proje ortaklarının derinliklerine inen Schmidt Futures, teknoloji ortaklarından biri.

Kuruculardan biri olan Eric Schmidt, Gov Cuomo ile NYC ekonomisinin dijitalleşmesi üzerine konuşmalarından bahsettiği yukarıda yayınlanan bir makale yazdı. Bunun bir “geçiş dönemi ve dijitale dönüşüm” olduğundan bahsediyor.

Gündemlerini inanılmaz gizlemiyorlar bile. NYC daha da kötüleşecek ve diğer şehirler ve eyaletler de takip edecek.

“Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları” üzerine 44 yorum

1. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 05:46:29

2. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-10-2020 10:01:25

3. Malatya merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 12-10-2020 14:22:35

4. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, tebrikler 13-10-2020 23:34:58

5. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Merhaba web siten valla hayran edici, face de paylaştım , doruk – 299

6. Bilecik dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 109

7. Yalova dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun , Aylin – 494

8. Tokat merkezden ben Aylin. Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-10-2020 10:33:15

9. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 52

10. Burdur merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 31-10-2020 20:54:14

11. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 73

12. Hakkari dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 6

13. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 59

14. Karaman merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 05:18:26

15. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 339

16. Yozgat merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, sağolun 01-01-2021 10:09:19

17. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 190

18. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 53

19. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, sağolun , Gürbüz – 134

20. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 173

21. Sivas merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-01-2021 20:46:09

22. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-01-2021 15:31:43

23. Amasya merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-01-2021 07:51:23

24. Gümüşhane dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Selam web siten valla güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 81

25. Bursa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-01-2021 02:20:30

26. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 299

27. Eskişehir dan kimler var. Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları . Selam siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 79

28. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 05:22:33

29. Bu konu : ” Commons Fund Projesi / Rockefeller Vakfı’nın NWO ortakları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım , ali – 32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link