The same so-called conspiracy theorists end up becoming the victims of COVID-19 and dying in the ward and end up in the same situation they are trying to avoid in the first place.

What’s up with all the fuss about the stock market and internet trolls vs the TPTB ? I have been smoking a lot for the last two days but feels like shit is hitting the fan now.

Author

25 Comments

1. Karabük merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-01-2021 05:41:27

2. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Mersin dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Merhaba web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , doruk – 398

4. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

5. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım

6. Erzincan merkezden ben emin. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-02-2021 10:17:06

7. Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden iyi, tebrikler , gaye – 18

8. Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler 01-03-2021 08:41:10

9. Bayburt dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 498

10. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 06-03-2021 10:52:28

11. Burdur merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım 14-03-2021 02:06:01

12. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 228

13. Kütahya dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 339

14. Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 308

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 340

16. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 425

18. Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 325

19. Van dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 162

20. Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun 05-05-2021 13:20:36

21. Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 356

22. Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 203

23. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 24-05-2021 00:09:13

24. Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz iyi, teşekkürler , mehmet – 387

25. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 341

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link