Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality

The same so-called conspiracy theorists end up becoming the victims of COVID-19 and dying in the ward and end up in the same situation they are trying to avoid in the first place.

What’s up with all the fuss about the stock market and internet trolls vs the TPTB ? I have been smoking a lot for the last two days but feels like shit is hitting the fan now.

This Post Has 14 Comments

1. hatice

Karabük merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-01-2021 05:41:27

2. emin

selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. doruk

Mersin dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Merhaba web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , doruk – 398

4. Anonim

Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

5. ziya

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım

6. emin

Erzincan merkezden ben emin. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-02-2021 10:17:06

7. gaye

Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden iyi, tebrikler , gaye – 18

8. emin

Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler 01-03-2021 08:41:10

9. hatice

Bayburt dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 498

10. doruk

Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 06-03-2021 10:52:28

11. ali

Burdur merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım 14-03-2021 02:06:01

12. elif yılmaz

Artvin dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 228

13. memo

Kütahya dan kimler var. Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 339

14. mehmet

Bu konu : ” Conspiracy Theory – A thin Line Between Insanity And Reality ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 308

Bir cevap yazın