Seçtiğiniz beş yıllık “araştırma” olması umrumda değil, programı değiştirmeye devam edin. Uzun bir süre protein fabrikası olmak istemiyorum. Karışık aşılar ve dozlar arasında önerilenin beş buçuk katı kadar beklemek? Hadi Kanada, bizim için yatılı okul olmamaya çalış.

Beni tüm eğlencelerden dışlayabilirsiniz, ancak beni alışverişten veya çalışmaktan dışladığınızda, tüm niyet ve amaçlar için beni öldürüyorsunuz. Sikil

25 Comments

1. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 13-05-2021 03:32:02

2. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-05-2021 03:55:47

3. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 365

4. Bu konu : ” Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 231

5. Mrb sayfa inanki hayran edici, twitter da paylaştım

6. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım

7. Kastamonu merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler 30-05-2021 15:37:04

8. Balıkesir dan kimler var. Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 224

9. Slm web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

10. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler

11. Bu konu : ” Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki mükemmel, tebrikler , ziya – 36

12. İzmir dan kimler var. Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun . Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 449

13. Mardin merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 09:06:58

14. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. Çankırı dan kimler var. Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun . Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 284

16. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2021 10:40:36

17. Bu konu : ” Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler , Hasan – 293

18. Sivas merkezden ben memo. Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler 15-07-2021 23:24:35

19. Malatya merkezden ben . Merhabalar web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 20-07-2021 09:09:40

20. Bu konu : ” Corona Aşısı – Bence oldukça basit; bana yapmadığın bir şey enjekte etmiyorsun ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 105

21. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link