Kategoriler
Genel

Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet?

Bu haber öyküsünü r / siyasi videolar içinde buldunuz https://www.reddit.com/r/PoliticalVideo/comments/fzhlxy/africans_are_being_targeted_evicted_left_homeless/

Afrika Çin Vatandaşlarının apartmanlarından çıkarıldığı yerler. Bunun fırsatçı bir ırkçılık biçimi olduğuna inanıyorum.

Fırsatçı faaliyet ve ayrımcılığın başka örnekleri de vardır. Kanada ve Amerika’da birçok kişi işten çıkarıldı ve işletmeler kapatıldı. Bu, kat mülkiyeti geliştirmek için işgal altındaki evi pazardan kolayca çıkarmanın bir yolu olabilir ( Orada en büyük aldatmaca, gerçek, çok suçlu).

Amerika’da Covid’in göçmenlik kurallarını zorlamak için bir fırsat olarak kullanıldığını görüyoruz. Tayvan, yanlış gözetim için bir bahane olarak kullanılıyor.

Kanada’da şirketlerin nakitsiz işlemlerve elektronik katipler ve çevrimiçi satın alma için bir itici güç, fütürist İdeolojik Hareketin son 5 yıldır dünya ekonomisi üzerinde çalışmaya. Hatta garantili asgari gelir topluluk, fikirlerini gerçekte gerçekleştirmenin bir yolu olarak Corona Virüsünden para kazanmaya çalıştı.

Şimdiye kadar gördüğüm her virüs kontrol uygulaması inanılmaz derecede etkisiz, görünüşte “yetersiz” ve bilinen bilime karşı bir kombinasyon olmuştur. Hepimiz karantina ve virüs kontrolünün iyi uygulanması gerektiğini veya hiç uygulanmaması gerektiğini biliyoruz. Ayrıca testin genel ve küresel düzeyde yapılması gerektiğini de biliyoruz. Sonunda kişisel koruyucu donanımların kitle düzeyinde kullanılması gerektiğini biliyoruz. Sonunda hepimiz, insanların yaşamlarını ve geçim kaynaklarını yok etmekten kaçınmak için karantinaya alınan veya işten çıkarılan herkes için kira ve ücretlerin dondurulması gerektiğini bilmeliyiz. Bunun yerine 2 tanışma kuralının uygulandığını, insanların işten çıkarıldığını ve tahliye edildiğini ve hükümetler ve haydut propaganda gruplarının kişisel koruyucu donanım kullanımını aktif olarak caydırdığını görüyoruz.

Bütün bunlar dikkatimi çekti, COVID kasabamda bisikletçiye karşı kullanıldı. Benim şehrimde veya başka bir kentsel bölgede yaşıyorsanız, anti bisiklet şerit hareketi. Bu bir Otomotiv satış endüstrisi tarafından yaratılan sahte bayrak, (ve araba fetişist kült XD, gerçek! ) anti bisiklet protestoları karınca dilekçeleri oluşturur.

Bu hafta şehrimde bir politika uygulandı. Stanley parkımızda bisiklet sürmenin yasaklanmasıBu, bu politikanın bu politika değişikliğinin nedeni olarak oluşturulan animasyonlu bir videoya atıfta bulunarak, bilim kurguya dayalı olarak uygulandığı ortaya çıktığında tartışmalara yol açar, simülasyon çalışması bilimsel olarak titiz bir test ve incelemeye alınmamıştı.

Bununla birlikte, içsel olarak endişelenmemiz gereken gerçek sorunlar, gözetim önlemlerinin uygulanması, hakların erozyonu ve toplam kilitlenmenin yarattığı potansiyel örtüşmelerdir. Bu tehlikeler Whistle Blower tarafından vurgulandı Edward Snowden iyon birkaç kaynak, (CBS haberleri dahil).

İtalya’dan gelen garip rakamlar ülkede potansiyel kötülüğün bir işaretidir. Bunun belirtileri arasında Yüksek Erkek ölüm oranı, ve Ordu kamyonları(tabut kamyonları denir) İtalyan sokaklarında

WHO veritabanına karşı sonuçları buradan kontrol edin https://apps.who.int/healthinfo/statistics/mortality/whodpms/

“Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet?” için 20 yanıt

Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-04-2020 17:08:46

Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-05-2020 05:06:38

Amasya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, sağolun 02-05-2020 07:29:00

Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2020 04:06:19

Kars merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 08:50:24

Kars merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 15:56:44

Şırnak merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:43:18

Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-05-2020 23:59:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir