Bu haber öyküsünü r / siyasi videolar içinde buldunuz https://www.reddit.com/r/PoliticalVideo/comments/fzhlxy/africans_are_being_targeted_evicted_left_homeless/

Afrika Çin Vatandaşlarının apartmanlarından çıkarıldığı yerler. Bunun fırsatçı bir ırkçılık biçimi olduğuna inanıyorum.

Fırsatçı faaliyet ve ayrımcılığın başka örnekleri de vardır. Kanada ve Amerika’da birçok kişi işten çıkarıldı ve işletmeler kapatıldı. Bu, kat mülkiyeti geliştirmek için işgal altındaki evi pazardan kolayca çıkarmanın bir yolu olabilir ( Orada en büyük aldatmaca, gerçek, çok suçlu).

Amerika’da Covid’in göçmenlik kurallarını zorlamak için bir fırsat olarak kullanıldığını görüyoruz. Tayvan, yanlış gözetim için bir bahane olarak kullanılıyor.

Kanada’da şirketlerin nakitsiz işlemlerve elektronik katipler ve çevrimiçi satın alma için bir itici güç, fütürist İdeolojik Hareketin son 5 yıldır dünya ekonomisi üzerinde çalışmaya. Hatta garantili asgari gelir topluluk, fikirlerini gerçekte gerçekleştirmenin bir yolu olarak Corona Virüsünden para kazanmaya çalıştı.

Şimdiye kadar gördüğüm her virüs kontrol uygulaması inanılmaz derecede etkisiz, görünüşte “yetersiz” ve bilinen bilime karşı bir kombinasyon olmuştur. Hepimiz karantina ve virüs kontrolünün iyi uygulanması gerektiğini veya hiç uygulanmaması gerektiğini biliyoruz. Ayrıca testin genel ve küresel düzeyde yapılması gerektiğini de biliyoruz. Sonunda kişisel koruyucu donanımların kitle düzeyinde kullanılması gerektiğini biliyoruz. Sonunda hepimiz, insanların yaşamlarını ve geçim kaynaklarını yok etmekten kaçınmak için karantinaya alınan veya işten çıkarılan herkes için kira ve ücretlerin dondurulması gerektiğini bilmeliyiz. Bunun yerine 2 tanışma kuralının uygulandığını, insanların işten çıkarıldığını ve tahliye edildiğini ve hükümetler ve haydut propaganda gruplarının kişisel koruyucu donanım kullanımını aktif olarak caydırdığını görüyoruz.

Bütün bunlar dikkatimi çekti, COVID kasabamda bisikletçiye karşı kullanıldı. Benim şehrimde veya başka bir kentsel bölgede yaşıyorsanız, anti bisiklet şerit hareketi. Bu bir Otomotiv satış endüstrisi tarafından yaratılan sahte bayrak, (ve araba fetişist kült XD, gerçek! ) anti bisiklet protestoları karınca dilekçeleri oluşturur.

Bu hafta şehrimde bir politika uygulandı. Stanley parkımızda bisiklet sürmenin yasaklanmasıBu, bu politikanın bu politika değişikliğinin nedeni olarak oluşturulan animasyonlu bir videoya atıfta bulunarak, bilim kurguya dayalı olarak uygulandığı ortaya çıktığında tartışmalara yol açar, simülasyon çalışması bilimsel olarak titiz bir test ve incelemeye alınmamıştı.

Bununla birlikte, içsel olarak endişelenmemiz gereken gerçek sorunlar, gözetim önlemlerinin uygulanması, hakların erozyonu ve toplam kilitlenmenin yarattığı potansiyel örtüşmelerdir. Bu tehlikeler Whistle Blower tarafından vurgulandı Edward Snowden iyon birkaç kaynak, (CBS haberleri dahil).

İtalya’dan gelen garip rakamlar ülkede potansiyel kötülüğün bir işaretidir. Bunun belirtileri arasında Yüksek Erkek ölüm oranı, ve Ordu kamyonları(tabut kamyonları denir) İtalyan sokaklarında

WHO veritabanına karşı sonuçları buradan kontrol edin https://apps.who.int/healthinfo/statistics/mortality/whodpms/

Author

108 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Merhabalar siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Selamlar siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

4. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-04-2020 17:08:46

5. Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım

6. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-05-2020 05:06:38

7. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, sağolun 02-05-2020 07:29:00

8. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2020 04:06:19

11. Kars merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 08:50:24

12. Kars merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 15:56:44

13. Yalova merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inan ki iyi, teşekkürler 10-05-2020 14:08:55

14. Malatya merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inanki güzel, şukuladım 14-05-2020 00:25:57

15. Şırnak merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:43:18

16. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-05-2020 23:59:42

18. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-06-2020 16:54:39

19. Kırşehir merkezden ben ziya. Mrb web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım 07-06-2020 07:40:19

20. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-06-2020 14:22:20

21. Kilis merkezden ben doruk. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 04:01:09

22. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

23. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

24. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler

25. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-07-2020 02:58:44

26. Selam sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 10:17:58

28. Şırnak merkezden ben doruk. Slm siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-07-2020 12:08:40

29. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-07-2020 08:29:08

30. Bitlis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-07-2020 00:14:24

31. Merhabalar sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

32. İzmir merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 00:46:58

33. Nevşehir merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun 07-08-2020 02:31:27

34. Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

35. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

36. Muğla merkezden ben gaye. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 11-08-2020 12:41:07

37. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

38. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-08-2020 22:22:59

39. Isparta merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2020 23:12:22

40. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

41. Mersin merkezden ben ali. Selam sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 09-09-2020 13:33:36

42. elif yılmaz Reply

Selam siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım

43. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 15-09-2020 09:01:33

44. Aksaray merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 21:00:37

45. Hakkari merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 28-09-2020 17:33:20

46. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten valla iyi, tebrikler 09-10-2020 01:09:32

48. Selam paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , – 329

50. Selam paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

51. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

52. Kayseri merkezden ben memo. Slm web sitesi cidden güzel, tebrikler 19-11-2020 16:49:22

53. Aksaray dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhabalar siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 230

54. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 333

56. Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

57. Şanlıurfa dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Selam web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , hatice – 144

58. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

59. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

60. Elazığ merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız vallaha iyi, teşekkürler 23-12-2020 20:47:53

61. Kilis merkezden ben emin. Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 15:53:22

62. Düzce dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Selamlar web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , emin – 166

63. Kütahya dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 475

64. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 281

65. Bayburt merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 07-01-2021 08:57:42

66. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 257

67. Tunceli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 17-01-2021 12:09:33

68. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 497

69. Yozgat dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 134

70. Ordu dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Slm siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , banu – 258

71. selamun aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

72. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, tebrikler , – 184

73. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 85

74. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

75. Selam sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

76. Elazığ dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhaba web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 464

77. selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, teşekkürler

78. Trabzon dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 191

79. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 248

80. Tekirdağ dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, sağolun , ahmet – 315

81. Edirne dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 127

82. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 204

83. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler

84. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 273

85. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 311

86. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 441

87. Mardin dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 127

88. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 49

89. Şırnak merkezden ben ziya. Slm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 04-04-2021 07:15:42

90. Bitlis merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım 11-04-2021 21:28:28

91. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 131

92. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 00:21:44

93. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

94. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım

95. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

96. Bu konu : ” Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 40

97. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun

98. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

99. Diyarbakır dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Mrb siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 56

100. Adıyaman merkezden ben . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler 05-06-2021 09:35:23

101. Ardahan dan kimler var. Corona Virus oportünizmi – Çin’de Irkçılık, Teknokratik ve Fütürist Kurallar Kanada’da uygulandı, İtalya’da Cinayet? . Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 494

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link