Kategoriler
Genel

Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın.

Bu alt bölümde ne okuduğuma gerçekten inanamıyorum.

Medya bu vakalarla dolu olduğu için virüsün orantısız bir şekilde şüpheciyi etkilediğini söyleyen bir yazı var. Ve yazı upvotes alır.

Virüs bir insan değil, canlı bir şey değil, seçim yapmıyor. Bu sadece çarpık bir bakış açısı. Size nedenini göstereyim:

“İnsan genellikle evde kalır ve bakkal alışveriş yaparken Corona yakalar” bir başlık değildir. Bunu kimse okumazdı. Yani neden? İlginç değil.

Öte yandan: “geciktirme, virüs bir aldatmaca olduğu ve virüsle enfekte olduğu için halk sağlığı önlemlerini göz ardı eder” İroni ve hizmet verilen adalet nedeniyle bir başlıktır.

Bu alt bölümde, medyanın bir şey hakkında rapor verme sıklığının, vakaların ne kadar yaygın olduğuna dair bilgi vermediği siz misiniz?

Burada gerçekten umudumu yitiriyorum. Ben r / siyaset sanrılı olduğunu düşündüm, ama bu alt kesinlikle pasta alır. Yayınlarıma bak. Ben kesinlikle bir tedavi değildi “tedavi” bir resim ile dün bir trol sonrası yaptım. Sayılar çok fazlaydı ve olmasa bile asla kendi kendine ilaç kullanmamalısın. Sadece yazının ne kadar ilerleyeceğini görmek için yorumlarda biraz daha troll ettim ve sıcaklığın ilk sayfasına ulaştım. Görev, unutulmaya oylanmış olmalı, ancak hayır, çünkü turuncu adamın bir sürü upvotes kazandığını söylediklerini güçlendirdi.

Bu alt berbat ve moderatörler gerçekten oyunlarını hızlandırmalı.

“Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın.” için 27 yanıt

Samsun merkezden ben Emine. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-05-2020 18:55:29

Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-05-2020 01:12:52

Kırşehir merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 31-05-2020 07:38:49

Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 30-06-2020 21:11:32

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 13-07-2020 19:52:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir