Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın.

Bu alt bölümde ne okuduğuma gerçekten inanamıyorum.

Medya bu vakalarla dolu olduğu için virüsün orantısız bir şekilde şüpheciyi etkilediğini söyleyen bir yazı var. Ve yazı upvotes alır.

Virüs bir insan değil, canlı bir şey değil, seçim yapmıyor. Bu sadece çarpık bir bakış açısı. Size nedenini göstereyim:

“İnsan genellikle evde kalır ve bakkal alışveriş yaparken Corona yakalar” bir başlık değildir. Bunu kimse okumazdı. Yani neden? İlginç değil.

Öte yandan: “geciktirme, virüs bir aldatmaca olduğu ve virüsle enfekte olduğu için halk sağlığı önlemlerini göz ardı eder” İroni ve hizmet verilen adalet nedeniyle bir başlıktır.

Bu alt bölümde, medyanın bir şey hakkında rapor verme sıklığının, vakaların ne kadar yaygın olduğuna dair bilgi vermediği siz misiniz?

Burada gerçekten umudumu yitiriyorum. Ben r / siyaset sanrılı olduğunu düşündüm, ama bu alt kesinlikle pasta alır. Yayınlarıma bak. Ben kesinlikle bir tedavi değildi “tedavi” bir resim ile dün bir trol sonrası yaptım. Sayılar çok fazlaydı ve olmasa bile asla kendi kendine ilaç kullanmamalısın. Sadece yazının ne kadar ilerleyeceğini görmek için yorumlarda biraz daha troll ettim ve sıcaklığın ilk sayfasına ulaştım. Görev, unutulmaya oylanmış olmalı, ancak hayır, çünkü turuncu adamın bir sürü upvotes kazandığını söylediklerini güçlendirdi.

Bu alt berbat ve moderatörler gerçekten oyunlarını hızlandırmalı.

“Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın.” üzerine 61 yorum

1. Samsun merkezden ben Emine. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-05-2020 18:55:29

2. Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-05-2020 01:12:52

3. Kırşehir merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 31-05-2020 07:38:49

4. Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 30-06-2020 21:11:32

5. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 13-07-2020 19:52:39

6. Giresun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 27-08-2020 02:43:23

7. Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 27-08-2020 04:40:15

8. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler 04-09-2020 16:44:07

9. Niğde merkezden ben doruk. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 05:35:19

10. Gaziantep merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 15-09-2020 05:11:17

11. Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 05:02:26

12. Çanakkale dan kimler var. Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 127

13. Tunceli merkezden ben ali. Mrb web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-10-2020 13:37:14

14. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-10-2020 03:43:12

15. Trabzon merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım 15-11-2020 12:47:36

16. Sinop merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 06:22:34

17. Samsun dan kimler var. Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın. . Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 449

18. Ankara merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:22:58

19. Bu konu : ” Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 51

20. Bu konu : ” Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın. ” çok güzel. Slm siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 344

21. Bu konu : ” Corona virüsü canlı bir şey değildir. “Karar vermez” veya “ayrımcılık” yapmaz, kişiden kişiye yayılır. Bir kişinin virüs özelliklerini vermeyi bırakın. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 365

22. Bilecik merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler 17-01-2021 14:03:40

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link