Kategoriler
Genel

Corona virüsü sadece bir HOAX

Bana doğru gelmiyor ya da LEAST'ta kasıtlı olarak aşırı üfleniyor.

Çin'den tüm ülkelerden geldiği gerçeği, ABD ile çatışmanın zirvesinde, Çin'in sadece önemi ile dünyaya esnemek istiyor ve bazı fabrikaları kapatırsa ne olacağını gösteriyor.

Yani, virüs Ebola gibi ölümcül değil (hatırlıyor musunuz?) Ve semptomları kimsenin çalışmasını engellememeli ve zaten bazı vakaları tedavi ettiler.

Ayrıca, virüslerle ilgili olarak, dünyada kaç tane tedavi edilmemiş virüs ve hastalığa sahibiz? Yüzlerce kişi, yaygın grip bile tedavisi olmayan bir virüstür.

Buraya şüphelerimi paylaşmadan paylaşmaya geldim, yorumlara katkıda bulunacak herkese teşekkür ederim.

“Corona virüsü sadece bir HOAX” için 17 yanıt

Kırıkkale merkezden ben doruk. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-03-2020 10:40:59

Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 01-03-2020 21:37:25

İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 19-03-2020 13:09:32

Hatay merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-03-2020 12:41:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir