Coronahoax kaynak payı

SARS-cov-2’nin sahadaki uzmanları tatmin edecek bir şekilde izole edilmediğini, neredeyse aynı senaryolara sahip birden fazla pandemik simülasyona sahip olduklarını vb. Gösteren en iyi bilgilerle bir ortak sürücü kaynağı yapmak istiyorum. Vb Vb vb. Bunları klasöre göre ayırmak istiyorum ve klasörün içinde muhtemelen resmi sitelere (mümkünse) referanslar içeren bir metin dosyası var, örneğin CDC, John Hopkins üniversitesi, ki bunu gösteren … örneğin (John Hopkins, olay 201’de yer aldı. .. Umarım bu mantıklıdır Bu yüzden soruyorum, bu tür bilgilerle bir ortak sürücü oluşturmama yardım edecek gönüllüler var mı? Sonra bunu paylaşabiliriz ve umarım birkaç kişi uyandırabiliriz. Yani cmon. Uydurma bir virüs ppl’nin çocuklarına enjekte edilmesine izin verecek aşılardan bahsediyoruz.

“Coronahoax kaynak payı” üzerine 19 yorum

1. Hatay dan kimler var. Coronahoax kaynak payı . Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, saolun , emin – 282

2. Hatay dan kimler var. Coronahoax kaynak payı . Selam sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 103

3. Mersin dan kimler var. Coronahoax kaynak payı . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 88

4. Bu konu : ” Coronahoax kaynak payı ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 308

5. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-12-2020 04:34:48

6. İstanbul dan kimler var. Coronahoax kaynak payı . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , gaye – 405

7. Ardahan merkezden ben Emine. Selam sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 13-01-2021 07:26:14

8. Bu konu : ” Coronahoax kaynak payı ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 88

9. Bu konu : ” Coronahoax kaynak payı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, saolun , emin – 312

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link