Kategoriler
Genel

Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde.

Bu koronavirüsün, her yaştan altta yatan koşulları olmayan gençleri öldürmediği yalanlarına inanmayın.

Önceden mevcut durumu olmayan 12 yaşındaki bir kız, bir Atlanta hastanesinde ventilatörde ve 'hayatı için savaşıyor' coronavirüs.

Sadece Emma olarak tanımlanan kıza 15 Mart'ta zatürre teşhisi kondu.

Kuzeni Justin Anthony, o zamandan beri koronavirüs için pozitif test etti CNN.

Anthony, Emma'nın önceden mevcut koşulları olmadığını ve yakın zamanda herhangi bir yabancı ülkeye seyahat etmediğini söyledi.

Anthony'ye göre aile virüsü nasıl etkilediğini bilmiyor.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8140445/Girl-12-ventilator-fighting-life-contracting-coronavirus.html

39 yaşında 'sağlık durumu iyi' olan bir kadın, test edildikten günler sonra öldü coronavirüs – başlangıçta bir testi reddettikten sonra düşük riskli olduğunu düşündü.

New Orleanslı Natasha Ott, uzun zamandır ortağı Josh Anderson tarafından mutfak katında ölü bulundu ve hala Covid-19 test sonuçlarını bekliyordu.

Anderson, Cumartesi günkü bir Facebook gönderisinde yürek parçalayan hikayeyi şöyle paylaştı: “ Covid-19 hakkında şaka yapma zamanı bitti. Şimdi kendinizi, sevdiklerinizi ve diğer herkesi güvende tutma zamanı. '

Anderson, Ott'un ilk kez 10 Mart Salı günü soğuk algınlığı semptomları ile geldiğini açıkladı.

Sosyal hizmet uzmanı ve Barış Gücü mezunları olan Ott, kısa mesajla partnerine 'solunum soğuk algınlığı' hissettiğini ve 'küçük bir ateşi' hissettiğini söyledi.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8138617/New-Orleans-woman-39-dead-awaiting-coronavirus-test-results.html

“Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde.” için 25 yanıt

Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 09:31:45

Şırnak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-03-2020 09:34:33

Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 23-03-2020 09:34:34

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-03-2020 09:34:58

Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 23-03-2020 09:35:02

Siirt merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-03-2020 11:22:08

Adıyaman merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-03-2020 16:17:28

Bingöl merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2020 17:30:33

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-03-2020 19:17:08

Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-04-2020 22:05:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir