Bu koronavirüsün, her yaştan altta yatan koşulları olmayan gençleri öldürmediği yalanlarına inanmayın.

Önceden mevcut durumu olmayan 12 yaşındaki bir kız, bir Atlanta hastanesinde ventilatörde ve 'hayatı için savaşıyor' coronavirüs.

Sadece Emma olarak tanımlanan kıza 15 Mart'ta zatürre teşhisi kondu.

Kuzeni Justin Anthony, o zamandan beri koronavirüs için pozitif test etti CNN.

Anthony, Emma'nın önceden mevcut koşulları olmadığını ve yakın zamanda herhangi bir yabancı ülkeye seyahat etmediğini söyledi.

Anthony'ye göre aile virüsü nasıl etkilediğini bilmiyor.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8140445/Girl-12-ventilator-fighting-life-contracting-coronavirus.html

39 yaşında 'sağlık durumu iyi' olan bir kadın, test edildikten günler sonra öldü coronavirüs – başlangıçta bir testi reddettikten sonra düşük riskli olduğunu düşündü.

New Orleanslı Natasha Ott, uzun zamandır ortağı Josh Anderson tarafından mutfak katında ölü bulundu ve hala Covid-19 test sonuçlarını bekliyordu.

Anderson, Cumartesi günkü bir Facebook gönderisinde yürek parçalayan hikayeyi şöyle paylaştı: “ Covid-19 hakkında şaka yapma zamanı bitti. Şimdi kendinizi, sevdiklerinizi ve diğer herkesi güvende tutma zamanı. '

Anderson, Ott'un ilk kez 10 Mart Salı günü soğuk algınlığı semptomları ile geldiğini açıkladı.

Sosyal hizmet uzmanı ve Barış Gücü mezunları olan Ott, kısa mesajla partnerine 'solunum soğuk algınlığı' hissettiğini ve 'küçük bir ateşi' hissettiğini söyledi.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8138617/New-Orleans-woman-39-dead-awaiting-coronavirus-test-results.html

Author

204 Comments

1. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 09:31:45

4. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

5. Merhaba web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Merhabalar bu web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Şırnak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-03-2020 09:34:33

8. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 23-03-2020 09:34:34

9. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-03-2020 09:34:58

12. Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 23-03-2020 09:35:02

13. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım

15. Siirt merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-03-2020 11:22:08

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

17. Adıyaman merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-03-2020 16:17:28

18. Bingöl merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2020 17:30:33

19. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-03-2020 19:17:08

20. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-04-2020 22:05:02

22. Burdur merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler 05-04-2020 16:11:58

23. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım

24. İzmir merkezden ben mehmet. Selam web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 11-04-2020 08:58:37

25. Slm siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. Mrb paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Kırşehir merkezden ben banu. Mrb sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 16-04-2020 14:37:04

28. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Tunceli merkezden ben ali. Selam sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 26-04-2020 05:36:32

30. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 20:36:38

31. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

32. Isparta merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler 29-04-2020 15:57:13

33. Amasya merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım 30-04-2020 22:33:53

34. Manisa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 04-05-2020 09:10:29

35. Sakarya merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 05-05-2020 13:44:16

36. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 05-05-2020 14:28:49

37. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2020 03:56:41

38. Kocaeli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 12-05-2020 04:19:53

39. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-05-2020 14:21:40

41. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. Sakarya merkezden ben ali. Mrb sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 07-06-2020 04:02:07

43. Muğla merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-06-2020 04:01:56

44. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sağolun

45. Uşak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, tebrikler 22-06-2020 02:00:07

46. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

47. Muğla merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-07-2020 18:53:19

48. Balıkesir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-07-2020 01:05:49

49. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

50. Hatay merkezden ben ziya. Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım 17-07-2020 20:40:20

51. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba siten valla çok iyi, teraziye tıkladım 18-07-2020 20:27:08

52. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm web siteniz harbiden iyi, sağolun 27-07-2020 05:23:05

53. Gaziantep merkezden ben Emine. Slm siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-08-2020 13:46:07

54. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

55. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

56. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2020 02:28:13

57. Mardin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2020 15:15:31

58. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

59. Ordu merkezden ben ahmet. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 24-08-2020 08:32:00

60. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 04:19:33

61. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

63. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

64. Rize merkezden ben Emine. Selam web siten yeminle dikkat çekici, sağolun 23-09-2020 03:52:48

65. Malatya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 22:55:49

66. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, şukuladım

67. Bolu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 20:12:29

68. Karabük merkezden ben doruk. Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-10-2020 06:07:02

69. Bilecik merkezden ben ziya. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:34:45

70. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-10-2020 17:28:47

71. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

72. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 05:56:44

73. Rize dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 64

74. Erzurum dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 7

75. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

76. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

77. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 272

78. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

79. Kırıkkale dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamın aleyküm siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ali – 170

80. Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

81. Rize merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 22-11-2020 03:41:01

82. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla dikkat çekici, şukuladım , Emine – 393

83. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 142

84. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selam sayfa inanki çok iyi, şukuladım 09-12-2020 13:54:33

85. Ağrı dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 2

86. Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

87. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , – 14

88. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

89. Ardahan merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-01-2021 16:05:50

90. Ankara merkezden ben ali. Mrb sayfa vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 12-01-2021 03:55:31

91. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun

92. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 9

93. Kastamonu dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam sayfa yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 282

94. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım

95. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 26-01-2021 15:23:53

96. Kırklareli merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler 31-01-2021 18:11:55

97. Bingöl dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamlar web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 311

98. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 496

99. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 228

100. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

101. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 411

102. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 457

103. Kastamonu dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam sayfan inanki güzel, face de paylaştım , – 276

104. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, teşekkürler , Gürbüz – 6

105. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 104

106. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

107. Tunceli dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 276

108. Kars merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 08-02-2021 13:23:58

109. Manisa dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 131

110. Ordu dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 355

111. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 306

112. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , Hasan – 277

113. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 275

114. Çorum dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 428

115. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, sağolun 10-02-2021 01:09:11

116. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 181

117. Ardahan dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 342

118. Elazığ merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım 10-02-2021 23:31:39

119. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 406

120. Giresun dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Slm siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 224

121. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 11-02-2021 05:51:05

122. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam herkese web sitesi valla çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 302

123. Çankırı merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz cidden güzel, teşekkürler 11-02-2021 08:57:47

124. Muş dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 157

125. Ankara merkezden ben banu. Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler 13-02-2021 01:48:14

126. Eskişehir dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 500

127. Manisa dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 56

128. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, saolun

129. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

130. Kayseri merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 03:35:41

131. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 140

132. İzmir dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 282

133. Mersin dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 113

134. Bitlis dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 217

135. Iğdır merkezden ben . Selamlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 23:46:32

136. Bitlis merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım 18-02-2021 23:46:37

137. Ordu dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Hasan – 449

138. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 21-02-2021 05:24:31

139. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım

140. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 451

141. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 00:57:17

142. Siirt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-03-2021 12:46:07

143. Kilis merkezden ben ziya. Slm web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 10:31:35

144. Kars merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 20:02:59

145. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 122

146. Bingöl merkezden ben banu. Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-03-2021 15:48:11

147. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha iyi, sağolun , Hasan – 190

148. Zonguldak merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 18:22:53

149. Isparta dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 387

150. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 30-03-2021 15:35:57

151. İstanbul dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 265

152. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler , – 411

153. Denizli dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, teşekkürler , banu – 90

154. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun , gaye – 16

155. Afyon dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Slm bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 368

156. Bitlis dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Slm paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun , banu – 469

157. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ali – 40

158. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 353

159. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 290

160. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 331

161. Sinop merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, saolun 29-04-2021 13:24:48

162. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha çok iyi, sağolun , ali – 106

163. Van merkezden ben hatice. Merhabalar siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 06:22:30

164. Karabük merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 10:05:09

165. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 399

166. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım , gaye – 335

167. Zonguldak merkezden ben memo. Merhaba sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 11:22:45

168. Slm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

169. Eskişehir dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 358

170. Hakkari dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 371

171. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 461

172. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

173. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, saolun , Aylin – 174

174. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 04:48:28

175. Amasya merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-05-2021 19:31:24

176. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , ziya – 335

177. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

178. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 469

179. Bu konu : ” Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 119

180. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-05-2021 19:29:12

181. Bartın dan kimler var. Coronavirus, altta yatan rahatsızlıkları olmayan gençleri öldürür: Önceden mevcut tıbbi koşulları olmayan Gürcistan kızı, koronavirüs kasıldıktan sonra 'yaşamı için savaşıyor' bir ventilatörde. . selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 325

182. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 08-06-2021 17:32:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link