Kategoriler
Genel

Coronavirus, baskıcı nüfus kontrolü için bir simülasyon mu?

Devam edemeyen korona virüsü salgınının, insanların kitlesel histeriden muzdaripken ve hepsinin korkuya kapıldığını kontrol etmek için dünyanın önde gelen güçleri için mükemmel bir senaryo olduğunu düşünmek mümkün değil. İlk önce, sokağa çıkma yasağı koydukları Çin diktatörlüğünde başlar. İtaat etmeyen herkes cezalandırılır (kredi puanı). Şimdi Çin, yayılmayı neredeyse tamamen ortadan kaldıran harika bir iş çıkardıklarını ve ülkelerin yaptıkları gibi hareket etmeleri durumunda bu yıl Haziran'a kadar salgını durdurabileceklerini söylüyor. Sadece kuzey bölgesi etkilenmesine rağmen İtalya tüm ülkeyi kapatıyor, ama şefkatten ("birleşik İtalya") başbakan şakası (ya da başkan mı?) Güneyi kapatıyor. Şimdi Norveç ve Danimarka okulları ve anaokullarını kapatıyor. Bu, koyunların nasıl tepki vereceğini görmek için mükemmel bir test değil mi? Kimse bir şey söylemiyor. Herkes bir şeyleri totaliter bir şekilde yürütmek için hükümetlerini kabul eder ve güvenir.

… BasicNewb tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

“Coronavirus, baskıcı nüfus kontrolü için bir simülasyon mu?” için 14 yanıt

Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 14-03-2020 23:43:58

Mersin merkezden ben ziya. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 23-03-2020 22:49:19

Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım 24-03-2020 03:18:49

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-03-2020 02:08:56

Trabzon merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2020 10:28:43

Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-03-2020 03:52:10

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa harbiden güzel, saolun 31-03-2020 16:46:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir