Kategoriler
Genel

Coronavirus biyolojik bir savaştır

ABD şu anda bunun bir Pandemi olacağı konusunda bizi uyarıyor. Yani bu virüsün bir aydan daha eski olduğu ve zaten bir Pandemi olarak tedavi edildiği söyleniyor. Benim gözümde bu biyolojik savaş. Çin'in 1 milyardan fazla insanı olduğu ve kentin Wuhan'ın 11 milyondan fazla insanı olduğu için kendilerini 1. enfekte ettiğini düşünüyorum. "Doğal" görünmesi için isabet alabilirler. Ve gerçekten biyolojik savaş olduğu suçlamasından kaçının.

ABD Çin ile olan sınırlarını henüz kapatmadı, ancak “seyahat uyarısı” var. Ekonomi şimdiden büyük bir darbe alıyor. Çin bunu seçimden hemen önce planladı. Bu virüs, insanlar karantinaya alınırsa oy vermek için dışarı çıkmayacakları seçimleri etkileyecektir. Bu aynı zamanda Çin'de yapılan her şeyin zaten Çinliler tarafından istismar edilen büyük bir Ulusal Güvenlik riski olduğunu kanıtlıyor. Trump birkaç ay önce tüm Amerikan fabrikalarının Çin'de ürün üretmesini durdurmak için bir İcra Emri kullanmakla tehdit etti. Çinlilerin böyle bir saldırı başlatmayı planladıklarını öneren bir istihbarata sahip olduğuna inanıyorum.

“Coronavirus biyolojik bir savaştır” için 14 yanıt

Uşak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 28-02-2020 01:08:53

Batman merkezden ben doruk. Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 28-02-2020 04:39:05

Eskişehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım 17-03-2020 21:47:29

Hatay merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-03-2020 02:51:44

Malatya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-03-2020 13:37:39

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, sağolun 01-04-2020 05:37:57

Bitlis merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun 08-04-2020 02:51:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir