Kategoriler
Genel

Coronavirus – bu isim hakkında bir şey var. Deccal burada mı?

Eğer bu şekilde meyilli iseniz, gayretli bir komplo / eskatolojik coşkuyu biraz daha şımartın. Tüm dünyada buzdolabında milyonlarca dolar acele aşı bırakan başarısız (şükür ki) domuz gribi salgınından bu yana, bu salgınların komplocu tarafını merak ettim. Başka bir komplo sitesinde, domuz gribinin sadece domuzlar uçtuğunda (domuz uçtu), yani asla ve haklı olduklarında ciddi bir salgın olacağını belirtti. Kuş gribi aslında bir salgın olarak ortaya çıktı ve aslında yorucu çabalarla kontrol altına alındı ​​ve kuşlar uçuyor.

Korona taç demektir. Kim taç giyiyor? Bir kral. Ve bu virüs hangi kraldan? Sahte kral, Deccal, Vahiy beyaz atının binicisi. Bir pandemiye dönüşebilen bu virüs Deccal'den bir armağandır, belki de beyaz atın onun yolculuğuna başladığının bir işaretidir *. Ama bu düşünceler üzerinde sessiz kaldım, çünkü açıkçası deliriyorlar. Kendi kendime, bu virüsün kaynağının veya virilite yolunun da bir bağlantısı olsaydı kendi düşüncelerime inanacağımı düşündüm. Bakın (umarım bu yazıdaki dini dilin iç içe geçmesini takdir edersiniz), bugün ne gördüm?

Bu koronavirüs salgınının kaynağı yılanlar! Vahiy 12: 9 "Bu büyük ejderha – şeytan denilen eski yılan ya da Şeytan …". Bu doğru, adı geçen Deccal'in somutlaşmışı veya doğrudan denetleyicisi olan (eskatolojinize ve şeytan biliminize bağlıdır) sembolü.

Bu salgın soluk atı sürmeye başlıyor mu (haşere)? Bir pandemiye, belki de birçoğundan birine dönüşecek mi? Bu zaman alacaktır. İkinci Dünya Savaşı bu olurken başlayacak mı (kırmızı at)? Deccal kaçmaya başladı mı? Mehdi'ye yakından bağlı bir cami olan Jamkaran Camii neden savaşın kırmızı bayrağını kaldırdı (Hristiyan Deccal hemen hemen Müslüman Mehdi'dir, yanılıyorsak Müslümanlardan özür dilerim)?

https://www.sciencealert.com/snakes-are-the-likely-source-of-china-s-deadly-coronavirus-here-s-why

https://www.youtube.com/watch?v=6EGTsxNIiHY&feature=emb_title

“Coronavirus – bu isim hakkında bir şey var. Deccal burada mı?” için 28 yanıt

Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-01-2020 06:50:14

Manisa merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 23-01-2020 08:01:21

Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-02-2020 08:15:50

Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:19:57

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 11-03-2020 06:13:48

Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-03-2020 23:04:40

Bartın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler 16-03-2020 18:13:49

Kars merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, tebrikler 17-03-2020 07:13:42

Çankırı merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-03-2020 06:38:59

Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler 21-03-2020 14:30:00

Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-03-2020 00:13:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir