Kategoriler
Genel

Coronavirus Çifte Standardı

Aklıma bunun hakkında bir fikir geldi. Buna ayak uyduramayanlar için bu, bilim adamları ve medyanın 15 kişilik grup kuralı için istisnalar yaptığı ve BLM protestoları için 100’e çıkardığıdır. Tüm protestolar sizi umursamıyor, sadece BLM ve diğer sola eğilimli protestolar. Dışarıdan bakıldığında çok berbat bir durum, ama ya mesele buysa?

Ya siyasi bölünmeyi dikmenin tamamen haksız olduğunu göstermekten daha fazla neden varsa? Ya buna izin vermenin gerekçesi protestoları sona erdirmek için daha fazla insanı enfekte etmekse?

Bunu daha önce düşünmeye başladım ve bu fikirden vazgeçemiyorum. Demek istediğim, Çin’in Hong Kong protestolarını sona erdirmek için yaptığı şey buydu. Ve MSNBC ve CNN gibi medya, insanların dışarı çıkıp protesto ettiğini vurguluyor. Gerçekten tuhaf, özellikle ikisi de açıkça (en azından benim için) protestolara karşıysa.

Bunu detaylandırmak için size kanat adam konseptini sunuyorum. Bir kanat adamının yaptığı şey, erkek / kız / diğerlerini birine sunmak ve onları yatıştırmak için onlarla konuşmaktır. Ne kadar kötü bir kanat adam tüm bagajınızı düşürür, ama “ama gerçekten harikalar” diye devam edin, bu da ya aptal oldukları ya da sadece kendileriyle yatmak istedikleri anlamına gelir. İkinci yarısı medyanın yaptığı şeydir, bize protestoların neden olduğu cehennemi gösteriyor ve onu takip ediyor “ama biz onları destekliyoruz, siz çocuklar, yemin ederim, hadi şimdi”.

Bu o kadar iyi uygulanıyor ki korkutucu. “Çoğunlukla barışçıl protestolar” dizesini kaç kez duydunuz? Bu protestolar her yerde varken neden sadece Portland ve Seattle’a odaklanıyorlar? Neden patlama, yangın, savaş vb. Gösteriyorlar? Çünkü onların tarafında değiller, bu yüzden. Ve bence fikir sadece incelikle bu gruplara parmak basmak değil, aynı zamanda daha fazla insanı ortaya çıkmaya teşvik etmek.

Normalde, bunun Trump’ın ne kadar kötü yaptığını anlamak için yaklaşan seçimler için koronavirüs rakamlarını yükseltmek olduğunu söyleyebilirim, ama ya daha günahkarsa? Demek istediğim, Michigan protestoları ve Sturgis mitinginden artışlar gösteren daha büyük gruplarda herkesin risk altında olduğunu söylemeye devam ediyorlar ve aynı zamanda BLM protestoları için sadece% 1’lik bir yayılma oranı olduğunu gösteriyorlar. Neredeyse insanları oraya gitmeye ikna ediyorlar.

Belki çok fazla okuyorum. Sonuçta benim olduğum yer saat sabahın 3’ü.

DÜZENLEME: Bunun olduğuna inandığımın nedenini eklemeyi unuttum. Eğer durum buysa, Biden seçilirse Kasım ayından sonra tamamen kullanılacaktır. Protestoları Biden’ın Amerika’sının Trump’ınkinden daha barışçıl olduğunu söylemek için bastırmanın bir yolu.

“Coronavirus Çifte Standardı” için 2 yanıt

Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 21:54:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir