Aklıma bunun hakkında bir fikir geldi. Buna ayak uyduramayanlar için bu, bilim adamları ve medyanın 15 kişilik grup kuralı için istisnalar yaptığı ve BLM protestoları için 100’e çıkardığıdır. Tüm protestolar sizi umursamıyor, sadece BLM ve diğer sola eğilimli protestolar. Dışarıdan bakıldığında çok berbat bir durum, ama ya mesele buysa?

Ya siyasi bölünmeyi dikmenin tamamen haksız olduğunu göstermekten daha fazla neden varsa? Ya buna izin vermenin gerekçesi protestoları sona erdirmek için daha fazla insanı enfekte etmekse?

Bunu daha önce düşünmeye başladım ve bu fikirden vazgeçemiyorum. Demek istediğim, Çin’in Hong Kong protestolarını sona erdirmek için yaptığı şey buydu. Ve MSNBC ve CNN gibi medya, insanların dışarı çıkıp protesto ettiğini vurguluyor. Gerçekten tuhaf, özellikle ikisi de açıkça (en azından benim için) protestolara karşıysa.

Bunu detaylandırmak için size kanat adam konseptini sunuyorum. Bir kanat adamının yaptığı şey, erkek / kız / diğerlerini birine sunmak ve onları yatıştırmak için onlarla konuşmaktır. Ne kadar kötü bir kanat adam tüm bagajınızı düşürür, ama “ama gerçekten harikalar” diye devam edin, bu da ya aptal oldukları ya da sadece kendileriyle yatmak istedikleri anlamına gelir. İkinci yarısı medyanın yaptığı şeydir, bize protestoların neden olduğu cehennemi gösteriyor ve onu takip ediyor “ama biz onları destekliyoruz, siz çocuklar, yemin ederim, hadi şimdi”.

Bu o kadar iyi uygulanıyor ki korkutucu. “Çoğunlukla barışçıl protestolar” dizesini kaç kez duydunuz? Bu protestolar her yerde varken neden sadece Portland ve Seattle’a odaklanıyorlar? Neden patlama, yangın, savaş vb. Gösteriyorlar? Çünkü onların tarafında değiller, bu yüzden. Ve bence fikir sadece incelikle bu gruplara parmak basmak değil, aynı zamanda daha fazla insanı ortaya çıkmaya teşvik etmek.

Normalde, bunun Trump’ın ne kadar kötü yaptığını anlamak için yaklaşan seçimler için koronavirüs rakamlarını yükseltmek olduğunu söyleyebilirim, ama ya daha günahkarsa? Demek istediğim, Michigan protestoları ve Sturgis mitinginden artışlar gösteren daha büyük gruplarda herkesin risk altında olduğunu söylemeye devam ediyorlar ve aynı zamanda BLM protestoları için sadece% 1’lik bir yayılma oranı olduğunu gösteriyorlar. Neredeyse insanları oraya gitmeye ikna ediyorlar.

Belki çok fazla okuyorum. Sonuçta benim olduğum yer saat sabahın 3’ü.

DÜZENLEME: Bunun olduğuna inandığımın nedenini eklemeyi unuttum. Eğer durum buysa, Biden seçilirse Kasım ayından sonra tamamen kullanılacaktır. Protestoları Biden’ın Amerika’sının Trump’ınkinden daha barışçıl olduğunu söylemek için bastırmanın bir yolu.

Author

64 Comments

1. Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 21:54:30

2. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım

3. Antalya merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, saolun 24-09-2020 23:55:15

4. Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 08-10-2020 10:12:45

7. İzmir dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, sağolun , Emine – 357

8. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

9. Osmaniye merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım 02-11-2020 21:37:08

10. Mrb siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 261

12. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , banu – 86

13. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 201

14. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 310

15. Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım

16. Gümüşhane merkezden ben memo. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-12-2020 14:09:45

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 107

18. Sakarya dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Mrb siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 146

19. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

20. Tekirdağ dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Selamlar web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 198

21. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 160

22. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım

23. Muş dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 210

24. Gümüşhane dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Merhabalar sayfa yeminle iyi, sağolun , emin – 461

25. Bilecik merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inan ki iyi, teraziye tıkladım 23-01-2021 01:13:49

26. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-01-2021 06:27:49

27. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Slm web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 165

28. Bolu merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 15-02-2021 17:56:10

29. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım

30. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , mehmet – 214

31. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 449

32. Bayburt merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 24-03-2021 14:07:10

33. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 01:17:04

34. Çorum merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 01:11:11

35. Ordu merkezden ben memo. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 26-04-2021 18:43:25

36. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 38

37. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

38. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

39. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, saolun , ali – 286

40. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki güzel, tebrikler 14-05-2021 11:56:41

41. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 349

42. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , Hasan – 255

43. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 26

44. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

45. Burdur dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 352

46. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 86

47. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Emine – 496

48. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım

49. Merhaba herkese siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 301

51. Kars merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım 04-07-2021 02:33:25

52. Adana dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Selam herkese paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 283

53. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 2

54. Yalova merkezden ben gaye. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 11-07-2021 14:44:05

55. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 11-07-2021 19:57:08

56. Bu konu : ” Coronavirus Çifte Standardı ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 50

57. Kırşehir dan kimler var. Coronavirus Çifte Standardı . Slm siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 263

58. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun

59. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım 25-07-2021 02:17:12

60. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link