Kategoriler
Genel

Coronavirus / CoVid-19 hakkındaki gerçek hikayeyi duydunuz mu?

Coronavirus, geçen yıl Hong Kong'daki protestolarla ilgilidir. Aerosolize bir biyokimyasal silah, bilgi uçuranların suikastları, insan deneyi, Wuhan pazar alanında% 100 ölümcül yayılan bir ajan olan CIA ile bir atış

Bütün bunlar, uysal medya ve hükümetlerin gerçek sorunu gizlemek için yayılmaya devam etmeleri nedeniyle koronavirüse yol açar. Yüksek rütbeli Çinli istihbarat subayı sahte korona virüsü veya NCoV2019 hakkındaki gerçeği açıkladı. Bir örtbas. Bu bir komplo.

Wuhan egzotik et pazarındaki Çin virüsü gerçek değil. Bir örtbas oldu. Görünüşe göre gerçek bir tehdit yok çünkü yok. Bu konuyla ilgili haberleri bir şeyi örtmek için yaydılar – çok daha kötü bir şey. Cerrahi yüz maskesi, eldiven ve gözlük takmak sizi kurtaramaz.

Hazmat kıyafeti giyin! Coronavirüs gerçek sorun değildir. % 100 ölümcül bir şeyi saklamak için yarattılar. Milyonlarca ölü ceset, diğer uyduların, sahte koronavirüs merkez üssü ve Houshenshan'ın merkezi olan Wuhan, Çin'den büyük karbondioksit emisyonu tespit ettiği noktaya kadar yakıt olarak kullanılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=NaqwU60Tkdo

“Coronavirus / CoVid-19 hakkındaki gerçek hikayeyi duydunuz mu?” için 14 yanıt

Hatay merkezden ben ali. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 09-03-2020 05:21:00

Elazığ merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 15-03-2020 17:58:42

Kırıkkale merkezden ben banu. Selam herkese web siten inan ki güzel, şukuladım 25-03-2020 14:28:44

Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım 26-03-2020 04:52:46

Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 26-03-2020 09:27:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir