Kategoriler
Genel

Coronavirus, devlet destekli bir sosyal mühendislik projesidir

Dün gece hepinizle paylaşmak istediğim büyük bir komploya dair çılgın bir rüya gördüm. Herkes, Çin'in son zamanlarda tek çocuk politikasını kaldırdığını biliyor, ancak politikanın etkisinin büyük etkileri oldu. Politika, doğrudan Çin'in bugün ve özellikle de gelecekte karşı karşıya olduğu en büyük soruna yol açtı: yakında bir gerçeklik haline gelecek olan dev emekliler. Yaşlılar ve gençler arasındaki büyük şema ekonomik büyümeye zarar verecek ve işçi sınıfı üzerinde büyük bir sosyal yük oluşturacak. Yani ana nokta, Çin'in Coronavirüs'ü gelecekteki sosyal huzursuzluğu önlemek için eski nüfusu yok etmek üzere tasarlaması durumunda ne olacak? Salgının şu ana kadar sadece 55 yaşından büyük insanları öldürdüğünü biliyoruz; komünist parti, bunu gerçekleştirmek için gerekli araçlara ve pragmatizmaya sahiptir. Tüm salgın, sosyal mühendisliğe yapılan faydacı bir girişimdir.

Ve dünyanın en büyük insan göç olayı olan Ay Yeni Yılı'nda yayılmaya başladığı gerçeği? Süper süper balık.

Belki de SARS salgını sadece bir ön yargıydı 🤔.

Düşüncelerinizi duymak isterim!

“Coronavirus, devlet destekli bir sosyal mühendislik projesidir” için 30 yanıt

Kars merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım 30-01-2020 00:36:13

Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 02-02-2020 08:58:05

Sakarya merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 08-02-2020 10:54:08

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2020 01:24:54

Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-02-2020 04:36:15

Kütahya merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2020 14:26:47

Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 10-03-2020 14:47:48

Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2020 11:15:30

Zonguldak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 25-03-2020 04:11:21

Bursa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 02-04-2020 01:49:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir