Kategoriler
Genel

Coronavirus, ekonomi için tasarlanmış yumuşak bir inişten başka bir şey değildir ve Buttigieg ve Klobuchar erken ayrılmak zorunda kaldı.

Durgunluk sonrası "toparlanma", uzun süredir kesintisiz genişlemenin en uzun dönemi olan, en azından yüksek rahiplerimizin çoğunun modelleri tarafından, ekonomik bir daralmaya uğramış durumdayız ve yakın gelecekte daha ani ve dik düşüşler atmak için biraz geri çekin. Bu, atasözü sarkacının çok geriye dönmesini engellemek için kurban teklifleri olarak hizmet eden ritüelist, sahte kasılmalarla noktalanmış uzun bir genişleme dönemine sahip olacağımız şekilde ekonomiyi mühendisleştirmek için oldukça yeni bir stratejinin bir parçasıdır. Bu salgın korkusu açıkça tiyatro ve bu arkasındaki daha büyük sürüş.

Bir seçim yılında insanların beyninin korku ve tiksinme merkezlerini vurmak da iyi bir uygulamadır. İnsanlar sağlıkları ve güvenlikleri tehdit edildiğinde daha muhafazakar olma eğilimindedir, tiksinme doğrudan uyandırılabilirse yanıt daha da belirgindir; sağlığınız için korku, merkez koğuşa geçin, ılımlı ve statükoyu onaylayın.

Aynı çizgiler boyunca, hem Buttigieg hem de Klobuchar'ın bu en büyük birincil yarışmadan sadece günler önce ayrılmaları çok şüphelidir. Buraya kadar geldin, en azından Süper Salı günü nasıl yaptığını görmek için kalmaz mıydın? Çok açık bir şekilde zorlandılar ya da başka türlü Biden'e gidecek olan bölünmüş desteği paylaşmamaya ikna oldular.

Bu virüs ekonomiyi yavaşlatacak, belki de haklı olarak, ekonominin sahipleri uzun vadede daha iyi olacağına inanıyor, insanları merkeze doğru itiyor, Biden'in merkezdeki rakipleri her ikisi de yorgun yaşlılar için bir boşluk bırakıyor tökezlemek için adam ve Demokratik tarafta kim olursa olsun, dört yıl daha Trump'a bakıyoruz.

“Coronavirus, ekonomi için tasarlanmış yumuşak bir inişten başka bir şey değildir ve Buttigieg ve Klobuchar erken ayrılmak zorunda kaldı.” için 15 yanıt

Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun 06-03-2020 05:48:36

Bayburt merkezden ben Aylin. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-03-2020 01:47:09

Hatay merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-03-2020 23:59:47

Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-03-2020 09:36:46

Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 09-03-2020 18:13:43

Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım yeminle çok iyi, saolun 11-03-2020 08:49:13

Amasya merkezden ben ziya. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-03-2020 00:10:03

Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 23-03-2020 11:14:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir