Kategoriler
Genel

Coronavirus: Hükümet Komplo mu?

Bunu eğlendirin 🙂

Çin halkı üzerinde gizlice havadan biyografi testi yapsaydı ne olurdu?

Çin bunu neden yapsın? Bariz nedenlerden ötürü (yani savaş) değil, daha önce çok geçmeden uygulanmakta olan ve şu anda olumsuz etkileri olan politikalara karşı koymak. Bkz. Tek Çocuk Politikası. Bunun en büyük eleştirisi, nüfusu içinde yaşayan yardıma ihtiyaç duyan üyelerin akını ve buna yardımcı olacak yeteneklerin azalmasıydı. Bu etkiyi tersine çevirmek için ihtiyaç duyulacak şey, 'kötü' sağlıkta olanları ortadan kaldırmanın bir yoludur. Özellikle, yaşam koşullarında yardıma ihtiyacı olan ve 'yaşlı' olarak kabul edilen önceden var olan koşulları olan insanlar. Erkek olsaydı bonus puanları çünkü Çin kadınlardan daha fazla erkeğe sahip ve Çin, eşyalarını miras alabilen torunları olmayan bu erkeklerin geride bıraktığı teminatı toplayabilir.

Coronavirus bunu destekliyor mu? Çoğunlukla önceden var olan koşulları olan 60 yaşın üzerindeki erkekler virüsü ölümcül buldular. Başka kimin yenilme potansiyeli var? Ne yazık ki, HIV'li insanlar; yaygın olarak 'istenmeyen' kabul edilen bir grup insanı ortadan kaldırmak için uygun bir yol. Ne yazık ki, bebekler de risk altında bir grup olarak kabul edilir, ancak bildiklerime göre, yaşlılardan daha iyi geçiniyorlar.

Hükümet, yaşlı nüfusun hemen küçülmesini beklemek yerine neden şimdi test etsin? Elbette hazır bulundurmak için, nüfus kontrolü için veba kullanmaları gerektiğinde.

Sadece bazı düşünceler, ciddiye al ya da eğlenceli fikirler olarak al, ne düşündüğümü bile bilmiyorum.

Tl; dr: Koronavirüs, Çin hükümeti tarafından, eski Bir Çocuk Politikası nedeniyle yaşlı nüfusun genç nesillerle orantılı olarak kontrol edilmesi için yaratıldı.

“Coronavirus: Hükümet Komplo mu?” için 28 yanıt

Kayseri merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-01-2020 18:24:16

Bilecik merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 31-01-2020 03:13:19

Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 31-01-2020 03:26:43

Manisa merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun 31-01-2020 23:04:57

İstanbul merkezden ben doruk. Selamlar siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 01-02-2020 13:35:26

Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-02-2020 18:19:36

Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun 09-02-2020 20:56:35

Iğdır merkezden ben ali. Merhaba web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 20:18:34

Osmaniye merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-02-2020 22:12:28

Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 28-02-2020 22:08:02

Samsun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-03-2020 17:55:10

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-04-2020 08:58:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir