Kategoriler
Genel

Coronavirus için Minimum% 13 Ölüm Oranı

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler vatandaşlarına yalan söylüyor. Sürpriz!

Coronavirüs'ü birkaç haftadır takip ediyorum ve sadece bir şey yapmıyordu. Gripten daha kötü olmayan bir virüs neden ekonomimizi tanımlıyor ve orman yangını gibi yayılıyor? Çünkü gripten çok daha kötü!

Şu ana kadar haberlerde sadece yüzde 1 veya 2 civarında bir ölüm oranı olduğunu duydum. Bunun tam bir saçmalık olduğunu söylemek için buradayım ve bunu destekleyecek kaynaklara sahibim.

John Hopkins Üniversitesi web sitesinde kaç kişinin enfekte olduğunu, öldüğünü veya iyileştiğini izleyen bir salgın haritası vardır. Sayılar toplanmıyordu. Çin'in en çok davası olduğu belliydi, ancak ölümleri başka yerleri gördükleri gibi değildi. Komünist bir gözetim devleti olan Çin rakamları tahrif ediyor. Sadece 3.226 toparlanmış olduğu bildirilen 57.376 kişiden Çin anakarasının dışından ve 421 kişinin öldüğü bildirilen 3.491 kişiden Çin'in anakarasının dışında olduğu ve bizi yaklaşık% 15 oranında ölüm oranıyla terk ettiği bildirildi.

Genç ve sağlıklı olduklarını ve% 85 hayatta kalma şansına sahip olduklarını düşünenler için; Şimdilik bu doğru olabilir, ancak hastaneler bunalmış, az istihdam edilmiş ve Çin ve Hindistan'dan değerli hayat kurtarıcı malzemelerle donatılmış oluncaya kadar bekleyin. Ölen insanların sayısı fırlayacak.

Harita – John Hopkins Salgını

“Coronavirus için Minimum% 13 Ölüm Oranı” için 18 yanıt

selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Giresun merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 08-03-2020 18:23:12

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 08-03-2020 19:07:34

Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-03-2020 15:14:43

Bilecik merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-03-2020 18:59:48

Zonguldak merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 15-03-2020 10:04:43

Kırıkkale merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun 17-03-2020 06:33:05

Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım 25-03-2020 23:43:26

Erzurum merkezden ben mehmet. Mrb web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-03-2020 05:58:36

Kütahya merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-04-2020 09:42:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir