Hastaneye yatış oranları ve ölüm oranları, hastaneye yatma veya ölüm sayısının enfekte olan sayıya bölünmesiyle hesaplanır. Enfekte olan çoğu insan hastaneye yatış testine giremediğinde ve ölüm oranları büyük ölçüde şişirilir. Nüfusun alanlarını test eden her çalışma ölüm oranını% 0,5’in altına düşürüyor. Bu kilitlenmelerle kaybedilen hakların seviyesi bu virüs tarafından haklı gösterilmemektedir.

Beni gerçekten sinirlendiren şey, bu modellerin kasten şişirilmiş olmasıydı. Epidemiyologlar bilgilerinin çarpık olduğunu biliyorlardı ve ayarlamak ve sahip oldukları daha eksiksiz veri setlerinden (elmas prenses gemisi) tahmin etmek yerine, orada yapabildikleri en korkunç projeksiyonları koyuyorlardı. Gerçekliğin ortada bir yerde olması hedefiyle modellerin çeşitli olasılıklara sahip olması gerekiyor. Gerçeklik modellerinde bile değildi. 1.1 milyon kişi şu an 35.000 kişi öldü. Bu evde sipariş kalmak nedeniyle bir değişiklik değildi. Bu 1.1, kilitlenmelerle ilgili tahmindi. Bu kaba yanlış hesaplama kasıtlıydı. İmparatorluk Koleji “uzmanları” insanlığa karşı işlenen suçlar için hapse atılmalıdır.

Bunun diğer tarafı, diğer bilim adamları çok daha doğru modeller ortaya koyuyorlardı ve medya onları tamamen görmezden geliyordu. Oxford’daki bir grup epidemiyologdan alınan raporlar, olası ölüm oranını% 0.01-0.5’e düşürdü https://www.cebm.net/covid-19/global-covid-19-case-fatality-rates/

Güney Kore belirtileri olan veya maruz kalanların çok sayıda testi. Ölüm oranı% 0,6 https://time.com/5798168/coronavirus-mortality-rate/

Colorado kasabası Telluride tüm nüfusun ölüm oranını% 0.1-0.5 arasına koyduğunu test etti https://reason.com/2020/04/08/mass-antibody-testing-in-this-rural-colorado-county-sheds-light-on-covid-19s-prevalence-and-lethality/

Nüfusun bir kesiminin Alman testi, virüsü% 0.37 ölüm oranına koydu https://www.google.com/amp/s/www.technologyreview.com/2020/04/09/999015/blood-tests-show-15-of-people-are-now-immune-to-covid- 19-bir-arada-town-in-almanya / amp /

Author

98 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım 14-04-2020 17:21:44

3. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

4. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun 19-04-2020 23:04:54

6. Iğdır merkezden ben Emine. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:54:11

7. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 25-04-2020 12:09:34

8. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 16:50:36

10. Düzce merkezden ben doruk. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-04-2020 01:46:58

11. Manisa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 28-04-2020 16:50:46

12. Iğdır merkezden ben mehmet. Mrb siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 30-04-2020 05:22:59

13. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım 04-05-2020 21:55:56

15. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

16. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

17. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

18. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 14-05-2020 08:39:33

19. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun 21-05-2020 08:59:38

20. Şırnak merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 24-05-2020 17:51:36

21. Afyon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 29-05-2020 21:31:10

22. Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, saolun 01-06-2020 11:25:23

23. Muş merkezden ben ziya. Slm paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım 04-06-2020 23:06:45

24. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

25. Batman merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 17-06-2020 17:15:59

26. Selamlar siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

27. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, face de paylaştım

28. Zonguldak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler 28-06-2020 18:58:00

29. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, tebrikler

30. Selam herkese siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

31. Şırnak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, saolun 16-07-2020 16:18:50

32. Nevşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 05:02:40

33. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 24-07-2020 23:31:05

34. Kırşehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-07-2020 01:51:18

35. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

36. Yalova merkezden ben banu. Slm web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 21:46:36

37. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2020 00:49:02

38. Aydın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, sağolun 08-08-2020 18:52:03

39. Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

40. Ardahan merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 22-08-2020 11:35:39

41. Sinop merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 18:47:43

42. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler

43. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2020 16:02:07

44. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

45. Uşak merkezden ben Aylin. Selam sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-09-2020 17:08:59

46. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanki güzel, şukuladım

48. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, sağolun , Hasan – 364

49. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 270

50. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Merhaba sayfan harbiden güzel, saolun , elif yılmaz – 179

51. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

52. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

53. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

54. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Aylin – 87

55. Afyon merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler 21-12-2020 23:04:30

56. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , banu – 162

57. Kırklareli dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , doruk – 168

58. Trabzon dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 208

59. Eskişehir dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 1

60. Antalya dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 458

61. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 393

62. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 40

63. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 174

64. Denizli dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 388

65. Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler

66. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 310

67. Sinop dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 337

68. Merhabalar paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler

69. Kütahya merkezden ben banu. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-02-2021 18:24:50

70. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 417

71. Ordu dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Merhabalar siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 444

72. Merhaba sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 440

74. Antalya dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, sağolun , ali – 399

75. Kahramanmaraş dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 401

76. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun

77. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

78. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 389

79. Gümüşhane merkezden ben doruk. Slm sayfan inanki çok güzel, sağolun 01-04-2021 01:32:03

80. Adana merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 08-04-2021 10:55:36

81. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 13-04-2021 01:36:18

82. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım

83. Sinop merkezden ben Emine. Mrb sayfa cidden çok iyi, tebrikler 15-04-2021 19:31:31

84. Gaziantep dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 296

85. Trabzon dan kimler var. Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. . Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 376

86. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

87. Merhabalar siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

88. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

89. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 55

90. Bu konu : ” Coronavirus ölüm oranlarının kasıtlı yanlış hesaplamaları daha ölümcül görünmesini sağlamak için. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 242

91. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım

92. Adana merkezden ben . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-06-2021 04:40:08

93. Selamın aleyküm web siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link